2737
2739
سلام پسرم 4 ماهشه مدتیه خیلی کم شیر می خوره هر کاریش می کنم سینه مو نمیگیره شیر خشکم نمی خوره تا حدی که نرمی سرش کامل فرو رفته بردمش دکتر گفت تو جای آروم بهش شیر بده ولی خونه ما کاملا ساکته نمیدونم چیکار کنم یه شربت زینک هم بهش داد
تور رو خدا بهم بگید چیکار کنم همین که میگیرمش زیر سینه م شروع می کنه به جیغ کشیدن ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام ارزو جان...پسر منم 4 ماهشه.....منم از شیر خوردنش جدیدا راضی نیستم.....به قول مامان پوریا گاهی راه رفتنی بهش شیر میدم....و اکثرا وقتی خوابه یا تازه پاشده میدم...با این حال خیییلی نمی خوره....بعضیا میگن سینتو خیس کنی میخوره...حالا امتحان کن!!!!چند کیلوئه؟
پسر من هم یه مدتی شیر نمی خورد و خیلی کلافه بود . خیلی اتفاقی این روش رو کشف کردم. یعنی تصمیم گرفتم حمومش کنم بردمش تو حموم که آّبو باز کنم که حموم گرم شه . بعد همونجا نشستم بهش شیر دادم . صدای آب معجزه کرد آروم شد شیر خورد و خوابید . بعد از اون هر وقت کلافه می شد آب رو باز می کردم و تو حموم بهش شیر می دادم
آرزو جان وزنش که خوبه خداروشکر مثل محمدطاهاست...که ما تازه دکتر بودیم گفت خوبه.....نگران نباش عزیزم.....اصلا هم ناامید نشو....خوب میشن انشاالله...هر روز یه شکلی ان دیگه....انشاالله همه بچه ها سالم باشن
2740
ارزو جون
پسر من 6.5 ماهشه
منم دقیقا دارم از 4 ماهگی حرص هر وعده شیرشو می خورم
به خدا دارم افسرده میشم
اما قلقش داره کم کم میاد دستم
میندازم رو پام نیم خواب که شد بهش می می میدم
یعنی الان 15 روزه فقط تو خواب شیر خورده
اما زیاد اصرار نکن خودش گشنش بشه می خوره اون طوری بدتر از می می زده میشه
به غذا بیفته راحت میشی نهایتش اون مواقع بهش غذا میدی کمی بعد که نیم خواب شد شیر من دارم این کارو میکنم و اگه خدا بخواد داره وزن گیریش بهتر میشه
LilySlim Weight loss tickers
زن بودن مثل ققنوس بودن است!هی آتش میگیری وباز ناامید نمی شوی وازخاکسترت زن متولدمیشود!زن قداست دارد..برای بااوبودن بایدمردبود!نه نر...........
عزیزم نگران نباش.دکتر می گه تنها راه برای این بچه ها اینه که بخوابونیشون بعد بهشون شیر بدی .یعنی باید خواب این بچه ها رو مدیریت کنی تا هر چند ساعت یک بار بخوابن و تو خواب شیر بخورن.تا 7 الی 8 ماهگی این جوری هستن بعد خوب می شن.موفق باشی
هانی جون یعنی بعدا بهتر میشن خدا از دهنت بشنوه
اخه پسر منم فقط تو خواب شیر می خوره
اما خداروشکر خواش تنظیمه هر 2 ساعت می خوابه
اما بعضی مواقع شلوغه نمیتونه بخوابه از ضعف میره اما شیر نمی خوره اذیتم می کنه
LilySlim Weight loss tickers
زن بودن مثل ققنوس بودن است!هی آتش میگیری وباز ناامید نمی شوی وازخاکسترت زن متولدمیشود!زن قداست دارد..برای بااوبودن بایدمردبود!نه نر...........
پسر من از 3 ماهگی اینطور شد کاملا درکت میکنم.من خوابش میکردم وبهش شیر میدادم روی پا تکونش میدادم تا خواب میرفت بعد سینه میکذاشتم دهنش میگرفت
دلستر تلخ بخور هم شیرت رو زیاد میکنه هم برای نی نی خوبه
فقط یه توصیه
من خودم از 6 ماهگی بهش شیشه دادم توی خواب شیرمنو میخورد و توی بیداری شیشه ولی من همین طور بهش شیرم رو میدادم همه بهم میگفتن چه فایده داره...ولی خودش در 9 ماهگی یکدفعه سینه ام رو گرفت
نگران نباش