2737
2734
عنوان

ابن سینا یا رویان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6729 بازدید | 117 پست
حتما عزیزم.میدونی چه ساعتیه؟

اگه خونه ای بزن شبکه سلامت .زیر نویس میکنه .دقیق اطلاع ندارم عزیزم چه ساعتی بود تکرارش .ولی بیشتر صبح 

خدا جونم ...شکرت  ازت ممنونم             اللهم صلی علی محمد وآل محمد ❤

بعضیا رویانو تعریف میکنن بعضیا ابن سینا.موندم واقعا که کدومش بهتره

هرکس هرجا رو نتیجه گرفته راضی تره

ولی بنظر من رویان رو اصول تره!نظمشون بیشتره.هر دو جا بسیار شلوغ هست

هزینه ها در رویان خیلی کمتره.مثلا هر سونو در رویان بیست تومنه ولی در ابن سینا شصت تومن!! 

برخلاف همه جاهای وابسته به دولتی رویان بنظرم همه چی اش بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه خونه ای بزن شبکه سلامت .زیر نویس میکنه .دقیق اطلاع ندارم عزیزم چه ساعتی بود تکرارش .ولی بیشتر صب ...

شما طبيعي باردار شدي؟

منم انتقال جنين دادم الانم توي استراحتم روز ٥ هستم واسم دعا كنيد كه انشاالله باردار باشم 

اوه خوب من دكتر صالحپور دكترمه، گاندي كه ميرفتم ويزيت ٤٠ بود، ولي مطب كه ميرم ويزيت و سونو ميشه ٩٠

ببین من یه بار تو مطب بودم یه خانومی بود که رویان میرفت میگفت ویزیت ۴تومن میداده

2728
2740
ببین من یه بار تو مطب بودم یه خانومی بود که رویان میرفت میگفت ویزیت ۴تومن میداده

الان سی تومن هست

و نیاز هم نیست هربار ویزیت بشی

بار اول ویزیت میشی دیگه مطب لازم نیست تا وقتی باردار شدی

سونو هم میری کارشناس جواب مبده یا سوال خاصی باشه موقع سونو از دکترمیپرسی جوابتو میده

الان سی تومن هست و نیاز هم نیست هربار ویزیت بشی بار اول ویزیت میشی دیگه مطب لازم نیست تا وقتی بارد ...

گاندي هم يك دفعه ويزيت ميشي، همون دفعه اول بعدش كه همش سونو هستش، هزينه سونو هم ٤٠ تومن، 

من چونكه با اين مركز ها اشنايي نداشتم و نميتنستم جاي شدوغ برم رفتم گاندي، و واقعا خيليا ميگفتن كه با اينكه خصوصيه ولي قيمتاش اصلا بالا نيست، 

من از اهواز ميومدم و هر سري بايد با پرواز صبح ميومدم بعد از ظهر بر ميگشتم، به يه جايي كه زياد شلوغ نباشه احتياج داشتم،

گاندي هم يك دفعه ويزيت ميشي، همون دفعه اول بعدش كه همش سونو هستش، هزينه سونو هم ٤٠ تومن،  من چ ...

پس گاندی هم هزینه هاش بالا نیست.گیجتر شدم.گاندی هم اضافه شد.شماره شو داری بهم بدی؟

2706