2737
2739
عنوان

ابن سینا یا رویان؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6729 بازدید | 117 پست
سلام عزیزم ببخشید من سوال داشتم  الان با میکرو باردار شدین؟  مشکلتون چی بود؟ و چه سالی ا ...

سلام عزيزم

من خرداد پارسال انجام دادم

الان دخترم دو ماهشه

خودم تنبلي شديد تخمدان داشتم

اكثرا رفتارشون خيلي خوب بود،بخصوص پرسنل اتاق عمل

پانكچر وانتقال دوتاشو دكتر انجام ميده عزيزم ج

...I faith to myself
سلام عزيزم من خرداد پارسال انجام دادم الان دخترم دو ماهشه خودم تنبلي شديد تخمدان داشتم اكثرا رفت ...

ببخشید اتاق عمل چه جوریه جو ش؟ بعد اونجا همه زن هستن؟ 

بعد چه قسمت هایی رو میبینن؟ یا پارچه میندازن کامل رو آدم و چیزی از ما نمیبینن؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید اتاق عمل چه جوریه جو ش؟ بعد اونجا همه زن هستن؟   بعد چه قسمت هایی رو میبینن؟ یا پا ...

جو اتاق عمل عالي و تميز

از اين شلوارا كه وسطش بازه پات ميكني

از همونجا كارارو ميكنن

اصلا هم مرد وجود نداره تو اتاق عمل،همه خانم هستن

...I faith to myself
2731
چه حرفایی میزدن؟ بد رفتاری نمیکنن؟ 

خيلي خيلي پرسنل اتاق عمل مهربون بودن

من همون روزش امتحان داشتم كلي بهم اميد ميدادن

دكتر هم كه اومد انتقال بده گفت با خيال راحت از اينجا برو امتحانتو بده

بعد هم كه منو بردن از اتاق عمل بيرون زود واسم جزومو اوردن كه خوابيده بخونم😂

وقتي هم داشتن انتقال ميدادن جنينامو با مانيتور نشونم ميدادن 

...I faith to myself
خيلي خيلي پرسنل اتاق عمل مهربون بودن من همون روزش امتحان داشتم كلي بهم اميد ميدادن دكتر هم كه اومد ...

ببخشید دکترتون کی بود؟ رویان بودین دیگه؟ بعد این دکتری که بود براتون میشه خودتون انتخاب کردین؟ میشه اصلا؟ یا دست خود آدم نیست انتخابش؟ 

ببخشید دکترتون کی بود؟ رویان بودین دیگه؟ بعد این دکتری که بود براتون میشه خودتون انتخاب کردین؟ میشه ...

آره عزيزم رويان بودم

هيچ حق انتخابي واسه دكتر نداري و كاملا شانسيه،دكتري كه بار اول ويزيتم كرد و روش درمانو گفت دكتر فريبا رمضانعلي بود ولي كلا دو يا يه بار ويزيتم كرد،چون هر بار كه ميري واسه سونو هر دكتري كه اونروز باشه سونو رو انجام ميده 

ولي روز عمل دكتر اشرف معيني واسم انتقال داد

...I faith to myself
2740
خواهز اگه میشه بگو کدوم بیمارستان رفتی کاشتی چقد هزینه ای دی اف شد تورو خدا جواب بده نیاز دارم 

سلام عزیزم. من رویان میرم. ویزیت دکتر حدود 20 تا 30 تومنه. وقتی سیکلت شروع میشه میری سونو. هر بار سونو حدود 26  تومن. داروها بستگی به مشکلت فرق میکنه ولی حدود یه تومن میشه. عمل پانکچر و انتقال حدود 3 تومن. اگه فریز کنن جنینو هزینش جدلست. در کل از زمانی که شروع میکنی تا انقال حدود 5 تا 6 هزینه داره. 

ولی من شخصا چون هزینه یه از ژنتیک داشتم خودش 3 میلیون بود. یا اینکه دوتا عمل تشخیصی داشتم هر کدوم یک و خورده ای کلن حدود 15 تومن شد. این هزینه های جانبی تشخیصی هستن که با توجه به مشکل هرکسی متفاوته ولی وقتی میگه برو میکرو دیگه همون 5 تومن میشه

عزیزم بالخره کجا رفتی؟

نتیجه گرفتی؟

من رفتم مرکز مام و باید بگم خیلی پیشرفته تر از جاهای دیگه ست ، نوبت دهیشون ، برخورد پرسنلش ، پیگیر بودن دکتراش و از همه مهمتر احساس آرامشی که آدم اونجا داره ، عالیه

بااجازه استاتر.اگه کسی تخمک اهدایی خواست به من اطلاع یده مجبورم به خاطرشرایط بداهداکنم بدون واسطه تاحالااین کارونکردم.دوتابچه هم دارم سالم.24سالمه

(خدای  ما کوچیک  ها بزرگه.....)