2733
2739
عنوان

خوب بریم سربحث شیرین مادرشوهر😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1769 بازدید | 187 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مال من نه خوبه نه بد حدا اعتدال نداره اصلاااا یوقت انقد خوبه که دلت میخاد فقط بوسش کنی یوقت انقد بی ...

مث مادرشوهر من پس ...😅😅

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.
حتما ی کار خوبی تو زندگیت کردی ک از مادرشوهرت دور افتادی 😉 خدا خیلی دوست داره 

عارع والا یه نعمت بزرگه تو زندگیم

خدایا ما حال نداریم به راه راست هدایت شیم .راه راست رو به سمت ما متمایل کن..مرسیی
2740

امشب تنهام 😢😢😢😢😢

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.
مادرشوهر من هر كي ميبينش ميگه اوففف چه باحاله. چه شوخ و شنگه. خوش بحالت چه مادرشوهري داري. خبر ندارن ...

مادرشوهر منم خودشو جلو همه خوب نشون میده یه مریم جان مریم جانی راه میندازه که نگو هر که نشناسه میگه عجب مادر شوهری ولی نمیدونن چیه که سر بارداری اولم خون به جیگرم کردن 

مریم هستم 😘بعضی موقع بایدبدبودتا بفهمن خوب بودن وظیفه نیست 😏

و خوبتر اینه که وقتی شکایت پسرشو پیشش میکنم انگاری خون جلو چشاشو میگیره میخاد پسرشو بکشه 😂😂😂😂😂😂

اونایی که عادت به بحثای مسخره دارن و از من جوابی نمیبینن قبل از اینکه بگن کم آوردی یه سر به امضام بزنن بعد منو ریپلای کنن.!!!! 👈 خانوم شما اصلا ارزش جواب دادن نداری.! جواب ابلهان خاموشیست 🙄

خدا همه مادرشوهرا رو به راه راست منحرف کن 

بلند بگو آمین

اَلّلهُمَّ اِنّی اَسئلُکَ بِمَفاتِحِ الغَیبِ اَلَتّی لا یَعلَمُها اِلّا اَنتَ اَن تُصَلِّیَ عَلی مُحَمَّدِ وَالِ مُحَمَّد وَ اَن تَفعَلَ بی کَذاوکَذا...

2706