2733
2734
عنوان

خوب بریم سربحث شیرین مادرشوهر😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1769 بازدید | 187 پست

مال من نه خوبه نه بد حدا اعتدال نداره اصلاااا

یوقت انقد خوبه که دلت میخاد فقط بوسش کنی یوقت انقد بیتربیت و دورو و زیراب زن ونفهم‌از اب درمیاد ک دلت میخاد چشمای کور شدشو از کاسه دربیاری

پیکی به سلامتی خداوند بزن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من مادر شوهرم خیلی اهل متلک انداختن خدا هدایتش کنه

آه....آری.....این منم.....اما چه سود/ او که در من بود دیگر نیست ،نیست/ می خروشم زیر لب دیوانه وار/ او که در من بود آخر کیست کیست؟

مادرشوهر من هر كي ميبينش ميگه اوففف چه باحاله. چه شوخ و شنگه. خوش بحالت چه مادرشوهري داري. خبر ندارن از اون روي ديگش😏😏😏😏😏😏😏😏

دخترم تاج سرم 👧😍.   پسرم قند عسلم 👶🏻😍.  خدايا شكرت 
2728

فولاد زره😆

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.
2738
مادرشوهرم چون از اول راضی نبود من عروسش بشم باهام بده منم اوایل حرص میخوردم هر روز تو خونمون بحث بود ...

مادر شوهر منم راضی نبود و برادرزاده اش را برای شوهرم نشون کرده بود ولی توی این 16 سال که عروسشم هیچ وقت ازش بدی ندیدم

برای حاجت روایی خودت و دوستای خوبت صلوات 

امشب شام رفتیم پایین خودش مریضه گفتم دخترش بخورع باهامون تنها نباشه

خودم شام درست کرذم بردم

ماست ازیخچال اونا گرفتم

ننه ش رو تخته ها مرررررریض میگع ماست خودتون اوردین یا ازماست من کرفتین😂😂😂

خدایا به امید خودت 
مادر شوهر من وقتی تنها  باهاش روبرو میشم خوبه ولی وقتی در کنار خواهر شوهرا میبینمش  ۱۸۰ در ...

باید با آب طلا بنویسی اینو

خوب باش💖بهشت از همونجایی شروع میشه که به خدا اعتماد میکنی💗

من مادرشوهرم وخواهرشوهرم وقت باشوهرمم انگاری تخم چشاشم اونقدبرام ارزش قایله که نگو حتی برام میوه هم پوس میکنن قوربون صدقم میرم.ولی کافیه بدون شوهرم باشم خداشاهده انگارمنواصلانمیشناسن کلامن کی هستم 

مادرشوهر من زبونش خیلی تلخه؛بهترین حرف و به بدترین شکل ممکن میزنه؛دلسوزیهاشم جوریه که ادم میگه کاش دلش نسوزه برام

آغوشت و به غیر من به روی هیچکی وا نکن؛من و از این دلخوشی و آرامشم جدا نکن؛من برای با تو بودن پر عشق و خواهشم.....
2706