2737
2739
عنوان

حس ميكنم ضايع شدم😔

591 بازدید | 42 پست

تو مجردي براتون پيش اومده بود با يه خواستگار قرار بزارين طرف نپسندتتون؟

يه حس خيلي بديي دارم،اعتماد به نفسمو از دست دادم،،تازه فكر كنيد طرف هم قدش كوتاه بود هم كچل بود هم يه مشكل جسمي كوچيك داشت،هم از لحاظ اقتصادي پايين تر بود هم قبلش كلي عكس ازم ديده بود

و اوچیزی میداندکه توبدان واقف نیستی و اوبر اسراری بیناست که تو آن اسرار را نمیدانی بگو؛ ای آیات حضور ما را در وقت کیهانی با یار ازلی مان جفت کن مبادا دل ببندیم به کسی که مورد تائید تونیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
حس نکن واقعا ضایع شدی    

😕

و اوچیزی میداندکه توبدان واقف نیستی و اوبر اسراری بیناست که تو آن اسرار را نمیدانی بگو؛ ای آیات حضور ما را در وقت کیهانی با یار ازلی مان جفت کن مبادا دل ببندیم به کسی که مورد تائید تونیست

عزیزم این اقا هیچ بعد مثبتی هم داشتن ؟؟اخه خودشون که سرتاپا ایرادن🤐

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
برا یه پسره عکس فرستادم  نوشت مواظب خودت باش فرشته‌کوچولو😂😂😂😂😂 مودبانه نپسندید😆😆😆

عشقم ک....😁

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
2706