2733
2734
عنوان

کسی تجربه کیست تخمدان داشته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 53760 بازدید | 89 پست

در داخل و یا سطح تخمدان اگر توده های کیسه شکلی که در داخل انها مایع انباشته شده است، با سونوگرافی دیده خواهند شد و اگر اندازه یک فولیکول در درون تخمدان از دو سانتی متر بیشتر باشد متخصصان به آن کیست تخمدان می گویند.بسیاری از این کیست ها هیچ لطمه ایی را به زنان وارد نمی کنند و خوش خیم شناخته می شوند یا مصرف دارو از بین می روند و یا گاهی اوقات پس از سونوگرافی های چند باره خود به خود از بین می روند.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اوووووووووووووه من کیست داشتم فراوون هم تخمدان هم سینه

من هم کیست داشتم هر دو تخمدان با داروی ساپوژکس درمان شد به دوستام هم دادم خوب شدن داروی نسبتا ارزونی هم هست گیاهی هست. سایت برگ بهشت http://bargebehesht.ir/ میفروشه پست هم میکنن.

2731

سلام من یه سال پیش نزدیک شش ماه پریود نشدم,,, ,  رفتم دکتر سوتو نوشت رفتم گفت کیست تخمدان  داری قرص ال دی یکی دو نمونه دیگه قرص بهم داد خوردم بهتر شدم باز دوماه پریود شدم باز بعد دوماه نشدم ، باز رفتم دکتر بهم دارو های قبلی رو داد خوردم همراه ک تموم میشد پریود میشم ،، حالا چنددوماهیه پریود نمیشم ،،،لطفا بگید باید چکار کنم باز باید برم دکتر ؟؟؟

منم دو سالی میشه که کیست دارم چن باری هم دکتر رفتم ولی هر دکتری برای خودش یه دارویی واسم تجویز میکرد و میگفت بعد یه ماه دوباره آزمایش بده .تا وقتی دارو مصرف میکردم به موقع پریود میشدم ولی وقتی  داروهام قط میشد کلن دیگه پریودم نمیشدم.منم که بعد یه مدت کلافه شدم دیگه واسه درمان نرفتم. الانم چن ماه یه بار پریود میشم خیلی دیر میشم

🖍️ امیدوارم آرزوهاتون خاطره بشن 🥰
سلام من یه سال پیش نزدیک شش ماه پریود نشدم,,, ,  رفتم دکتر سوتو نوشت رفتم گفت کیست تخمدان  ...

عزیزم منم دقیقن مشکل ترو داشتم پریود نمیشدم که بهم قرص ال دی داد .تا وقتی اونا رو مصرف میکردم پریود میشدم قط که میکردم بازم مث صابق پریود نمیشدم.. دوسه باری هم رفتم دکتر هر دکتری یه دارویی برام مینوشت ولی فقط تا زمانی داروهام جواب میداد که مصرف میکردم دارو که تموم میشد بازم همون مشکل صابق بود و هیچ تغییری نکرده بود.

یروز که خیلی کلافه شدم همه آزمایش هامو پاره کردم.دارو گیاهی هم از عطاری گرفتم فایده نداشت ..الانم دیگه دکتر نمیرم چهار یا پنج  ماه یبار پریود میشم 

🖍️ امیدوارم آرزوهاتون خاطره بشن 🥰
کیستت کوچیکه فکر کنم با دارو حل شه ولی مال من بزرگ شد با دارو شد 6 سانتی متر آخر پیش دکتر یگانه عمل ...

ببخشید اینو میپرسم

سونو از شکم رفتین؟

چون من هم میخوام برم دکتر ولی شنیدم سونو مینویسن دست نگه داشتم چون من مجردم

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙

[QUOTE=134271087]عزیزم منم دقیقن مشکل ترو داشتم پریود نمیشدم که بهم قرص ال دی داد .تا وقتی اونا رو مصرف میکردم پریود ...[/QUOTEسلام ممنون بابت نظرتون خواستم بدونم قرص استیسترون از بارداری جلو گیری میکنه یا نه چون دارم مصرف میکنم و نزدیکی هم داشتم حالا ممکنه باردار بشم یا این قرصه جلو گیری میکنه و باردار نمیشم ممنون راهنماییم کنین. .. 

2706