2733
2739
عنوان

بهترین دکتر زنان کرج

40964 بازدید | 62 پست

خانوما میشه از تجربیاتتون بگید.من میخوام پیش ۱دکتر زنان خوب برم که زخم و عفونتمو خوب کنه.بدون اینکه مجبورم کنه فریز کنم خیلی از دکترا هستن که به فریز اعتقاد ندارن.من دنبال اونا هستم.میشه لطفا راهنمایی و‌معرفی کنید؟

سلام اگه ازمن میشنوی برو پیش دکترزهره محب علی ساختمان زرین گل واقعا فهمیدس خیلیم بیمارداره عالیه

تیکرم فقط برای دل خوشیمه برام دعاکنید که منم مادربشم😢😢

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام اگه ازمن میشنوی برو پیش دکترزهره محب علی ساختمان زرین گل واقعا فهمیدس خیلیم بیمارداره عالیه

باور کن به خیلی بیمار داشتن ربطی نداره.من پیش رقیه عیدی میرفتم خیلی هم مریض داره ولی واقعا در حقم کم کاری کرد

من واسم مهمه الکی استرس بهم نده.و وقت بزاره

من خودم میرم پیش محب علی انقد که وقت میزاره که نگو انقد حرف میزنه راهنمایی میکنه ادم سردرد میگیره بازم انتخاب باخودته 

باور کن به خیلی بیمار داشتن ربطی نداره.من پیش رقیه عیدی میرفتم خیلی هم مریض داره ولی واقعا در حقم کم ...

میدونم ولی همه راضین خودم 2سالو7ماه که ازاین دکتربه این دکترمیرفتم ولی نتیجه نگرفتم ولی باسه باررفتن پیشش خوب شدم خداروشکر

2738
میتونم بپرسم مشکلت چی بود؟

بله گلم من پلی کیستم و خیلی هم ریزپیش هردکتری رفتم اصلن نتیجه نگرفتم که هیچ بدترم شد بجای یه تخمدانم که کیست داشت اون یکیم گرفتم و اصلا پری نمیشدم ولی الان خداروشکر خوب شدم باسه نخسه

2706