2737
2739

دوستان كرجي بين مريم و تخت جمشيد كدوم بهتره اگه اطلاعات داريد لطفا بگيد

تعداد رای : 3
نظرسنجی
بيمارستان مريم
1
33%
بيمارستان تخت جمشيد
2
66%

من که مریم یه بار بچمو بردم تازه افتتاح شده بود خوشم نیومد انگار واسشون مهم نبود زیاد نظم نداشت ولی چرا کسری نمیری؟ امتحانشو پس داده تو کرج فکر کنم کسری بهتر از بقیه اس

مرا به خاطرت نگه دار... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای کسری که هر کی رفته پشیمونه

دختر خالم اونجا سز شد بچشو موقع درآوردن زدن لگنش عیب ناک شد

خالمم اونجا رفت برای سقط زدن چسبندگی رحم گرفت الان باردار نمیشه 

من دیگه ازونجا ترسیدم

آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست؟؟؟
2731

دکتر دوستم هم تو قائم بود هم کسری به دوستم گفت پیشنهاد میکنم بری قائم کسری خوب نیست. قائم مجهز و بهتره

یکی دیگه از دوستامم تو قائم زایمان در آب انجام داد هزینشم خوب بود چهارو نیم خیلی راضی بود

آیا خداوند برای بنده اش کافی نیست؟؟؟

دوستان من دخترمو كسري رفته بودم طبيعي بودم مشكل خاصي نداشت زايمانم و ماما خوب بود ولي الان شنيدم اينا جديدتر و امكانات بهتري داره ،دكترم همه بيمارستان ها يي كه گفتيد هست حالا نميدونم چكار كنم برا همين پرسيدم

دکتر دوستم هم تو قائم بود هم کسری به دوستم گفت پیشنهاد میکنم بری قائم کسری خوب نیست. قائم مجهز و بهت ...

اره الان خيلي از كسري خوب نميگن من ٧سال پيش اونجا بودم الان نميدونم مث اينكه بخش نوزادان هم نداره

2738
زایمان اولت چطور بود راضی بودی من اولین بارداریمه طبیعی دوستدارم ولی خیلی میترسم 

اره راضي بودم خب درد زيادي داره نميشه انكار كرد ولي چند ساعته و ميگذره من ٢/٣٠شب درداي پريودي شروع شد رفتم بيمارستان ،از ساعت ٤ شديد تر شد ،٦و٧ اوجش بود و تا ٨/٣٠ صبح دخترم بدنيا اومد،ولي وقتي اومد ديگه همه چي تموم شد ،و راحت بودم

بیمارستان مریم نرید ک پشیمون میشی منو دوبار پاره کردن درحالی ک شرایط زایمان طبیعی رو داشتم ده سانت هم باز شده بودم .دکتراش همه پشت هم هستن کلی بلا سر خودمو بچم اوردن جفتمون داشتیم میمردیم بعد دکتر فوق تخصص اطفال میگفت پیشو نگیر ب جایی نمیرسی فقط بزار بچت خوب بشه ببرش خونه.فقط خدا ازشون بگذره .من ۱۶ دی ۹۷ زایمان کردم .اشتباه بزرگیه برای زایمان برید اونجا.

فقط میتونم بهت بگم اگه جون خودت و بچت واست مهمه خواهشا مریم نرو

از چه لحاظ گلم

لطفا ی صلوات بفرستین برای باز شدن گره های زندگیم🙏🏻وزن۸۲ وزن فعلی۸۱.۳۰۰ تاریخ۱۵خرداد گروه بنفش