2733
2734
عنوان

خانم های ساکن گلسار رشت لطفا راهنمایی کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 36951 بازدید | 33 پست
مثلا من خودم لباس منزل و مهمونی خودم رو معمولا از پاساژ سفید رود تو علم الهدی میخرم
کیف و کفشم هم از یه مغازه که اسمش تو ذهنم نیست تقریبا سر نبش علم الهدی به سبزه میدونه میخرم
مانتو هم معمولا از پاتریس تو مطهری
وقتی میمیرید نمیفهمید که مردید فقط تحملش واسه دیگران سخته درست مثل وقتی که بیشعورید!!!
خواهش میکنم
گلسار خوبیش اینه که دردسرت کمتره نیاز نیست زیاد بگردی تا چیز تک و شیک پیدا کنی اکثر جنساش شیکه
ولی من خودم دلم میسوزه وقتی مثلا یه مانتو میخرم 150 بعد میبینم تو مطهری همون 90 تومنه!!
وقتی میمیرید نمیفهمید که مردید فقط تحملش واسه دیگران سخته درست مثل وقتی که بیشعورید!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الهه جون راس میگه.گلسار خیلی گرونه.ولی خب کارای یک هم دارن.مطهری هم شنیدم مانتو و.داره.ولی باز گلسار جنسای شیک تره.
حکایت عجیبی ست رفتار ما آدمها،خدا می بیند و فاش نمیکند.مردم نمی بینند و فریاد می زنند..
مطهری خیابونه
ضمنا بهت بگم الان زیاد وقت مناسبی برای خرید تو رشت نیست
چون جنسای تابستونیشونو حراج زدن که البته خوباشو بردن و میخوان جنسای پاییزه بیارن
آخه اینجا پاییز زود اومده مثلا الان داره بارون میباره و تقریبا هوا سرده!
2740
طرف شهرداری هم چند تا پاساژ هست.
البته من رشتی نیستم.رشت هم زندگی نمیکنن.خونه پدر همسر اونجا هست.ولی هر سال که میرم رشت حتما خرید هم میکنم.به همین خاطر زیاد اسما تو ذهنم نیست.ببخشید.
حکایت عجیبی ست رفتار ما آدمها،خدا می بیند و فاش نمیکند.مردم نمی بینند و فریاد می زنند..
من هم با نظر سایر دوستان موافقم ... درسته که گلسار جزو مناطق خیلی با کلاس شهر رشت هست و حتما دوستانی که به رشت سفر می کنند باید اونجا رو ببینن ولی ولی واقعا بعضی فروشگاهها دارن گرون می فروشن ... به نظر من مطهری ، حاجی آباد یا منظریه خیلی بهتره ... به خصوص یک فروشگاه تو منظریه هست به نام بوتیک پولک تو خیابون تابان شمال که اجناس ترک و کره میاره که من چند وقتی مشتریشون هستم. دقیقا چیزایی که تو گلسار میبینی رو دارن با نصف قیمت ... آشناییم با این فروشگاه از زمانی آغاز شد که یه پانچو از گلسار خریدم 165 تومن ولی همون مدل رو تو بوتیک پولک دیدم 85 تومن. راستی تا یادم نرفته بگم فلکه گاز هم چیزهای خیلی خوبی می تونین پیدا کنین.
دوستان ساکن رشت
کسی میدونه از رشت به مشهد یا بالعکس قطار هست؟
اگر نیست...نزدیکترین ایستگاه قطار به رشت کدومه؟و چند دقیقه تا رشت فاصله هست؟
خانه اجاره ای در رشت کجا بگیرم که به مناطق توریستی و بازارها نزدیک باشه؟
ممنون
2706