2733
2739
عنوان

تنبلی چشم

1062 بازدید | 10 پست

دیروز دختر 14 ماهم رو بردم بهداشت برای چکاپ بینایی.گفتن چشماش سالمه و انحراف نداره.اما چشم چپش مرز تنبلی هست.یعنی استعداد این تنبلی رو داره تا دوسالگی تلویزیون.موبایل و تبلت نبینه.خب دختر منم عاشق تلویزیون هست اما میره همش میچسبه به صفحش باید به دیوار نصب کنم.از دیروز فکرم درگیره که مشکل حل میشه؟؟؟

گفتن ممکنه 6 ماه دیگه با دو سالگی و یا چهارسالگی رفع بشه...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببین ببرش اگر تهرانی کلینیک نور. پسر من تنبلی داره . مرتب عینک استفاده کرد و الان نمره چشمم از ۲/۷۵ رسیده به ۱ اونم فقط با هشت ماه عینک زدن. برعکس حرف این بزرگوار به پسر من گفت روزی نیم ساعت هر چشم بسته باشه و با تبلت بازی کنه. چون باید از چشم کار کشیده بشه

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2731
ببین ببرش اگر تهرانی کلینیک نور. پسر من تنبلی داره . مرتب عینک استفاده کرد و الان نمره چشمم از ۲/۷۵ ...

سلام . پسر من 6 ساله اش هست . در سن 3 سالگی دکتر چشم پزشک هیچ گونه مشکل را عنوان نکرده بود ولی امسال متاسفانه پسرم تنبلی چشم داره . دکتر گفته عینک بزنه و روزی دو ساعت ببنده.  نمره چشم چپش 1.75 و آستیگمات هم هست . آیا واقعا تنبلی برطرف میشه و یا نمره عینک پایین تر میاد . 

سلام . پسر من 6 ساله اش هست . در سن 3 سالگی دکتر چشم پزشک هیچ گونه مشکل را عنوان نکرده بود ولی امسال ...

سلام پسر من یه چشمش کاملا خوب شده یکی هم خیلی اومده پایین . پیگیر باشید 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
2740