2737
2739
سلام نیلی جان چند وقت قبل  عمل کردین و هزینه عمل چقدر شد ؟؟ این دوست من 15 روز بیشتر نمیتونه ای ...

جاي بخيه كه اصلا اصلا نداره البته واسه من از بغل باز نكرده فقط از پايين

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

نوكش افتاده بود يكمم قوز 

منم بينيم قوز داره ولي پره هاش خوبه و نوكشم افتاده نيس 

به جاش انحراف دارم 

بينيمم استخونيه

زيادم بزرگ نيس

اميدوارم هرجا كه قراره عمل كنم بعدش پشيمون نشم☺️

هيجا خونه خوده آدم نميشه مخصوصا دشوييش😄
2731

سلام من خودم دنبال یک دکتر خیلی خوب برای بینی می گشتم تا اینکه یکی از دوستام دکتر رجائی و معرفی کرد  پیش ایشون عمل کردم الانم خیلی راضیم خیلی خوب واقعا کارش معرکه اس اینم لینک سایتش می تونید برید ببینید http://dr-rajaee.com/

2740
دکتر عبدل زاده کارش واقعا درسته باهاتم راه میاد من مشکل داشتم برای مقداری از پول به  من تخفیف ع ...

دکتر عبدل زاده  بینی گوشتی ام عمل می کنن؟؟ من بینی ام گوشتیه دنبال یه دکتر خوبم.  

منم دنبال دکترم  یوشی رو اطرافیانم عمل کردن خوبه ولی من ازش بد شنیدم تو نی نی سایت ولی اوناایی ...

عزیزم من اسم یوشی را نشنیدم تا حالا ولی خودم و سه تا از دوستام با هم رفتیم پیش دکتر گلی خیلی دکتر خوبیه واقعا کارش حرف نداره. تازه یکی از دوستام ک برای ترمیم اومده بود الان انقدر ازش راضیه ک حرف نداره

2706