2733
2739
منظورتون از زینه رو نفهمیدم

نوک تیز منظور هست سر دماغ تیز هست

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم دنبال دکترم 

یوشی رو اطرافیانم عمل کردن خوبه ولی من ازش بد شنیدم تو نی نی سایت ولی اوناایی که میشناسم عمل کردن بااهاش راضین

محبیم خیلی قشنگ عمل میکنه ولی من باز میترسم 

عامریم تو نی نی سایت یکی معرفی کرد به نظرم طبیعیع 

ولی بازم من خودم نمیتونم ریسک کنم هم میخام عمل کنم هم میترسم بد شم

2728
منم دنبال دکترم  یوشی رو اطرابفیانم عمل کردن خوبه ولی من ازش بد شنیدم تو نی نی سایت ولی اوناایی ...

به من خیلی ها غلامرضا احمدی رو معرفی کردن ولی سنش بالاست و میترسمبه دوستم معرفی کنم میگن خیلی سنش بالاست  و هزینه هم 6 میلیون میکیره و در پاسدارن هستش 

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 
2740
نه عزیزم انحراف نداشتم ولی اگر انحراف دارید حتما پیش پزشکی برید که عمل باز انجام می ده چون بهتر هست ...

من واسه مشاوره رفتم دكتر ابيانه دو نفر اونجا بودن كه بينياشون عالي بود خيلي طبيعي و شيك خيلي خوشم اومد ولي خوده دكتر ابيانه به من گفت بينيت خيلي شيك ميشه مخصوصا از نيم رخ و سه رخ ولي بهت قول نميدم انحرافت صد در صد رفع بشه يكم مردد شدم ولي دلم باهاشه عمل كنم بيني شمام تو تاپيك جراحي بيني ٣ ديدم انصافا عالي شده بينيتون

هيجا خونه خوده آدم نميشه مخصوصا دشوييش😄
من واسه مشاوره رفتم دكتر ابيانه دو نفر اونجا بودن كه بينياشون عالي بود خيلي طبيعي و شيك خيلي خوشم او ...

سلام عزیزم... منظورتو از انحراف بینی  پلیپ داخل بینی هست  ؟؟ یا بینی کج رو که انحرا ق داشته باشه میگین ؟؟

دكتر ابيانه عاليه من پيشش عمل كردم

سلام نیلی جان چند وقت قبل  عمل کردین و هزینه عمل چقدر شد ؟؟ این دوست من 15 روز بیشتر نمیتونه ایران بمونه  فکر میکنی براش کافی هست این مدت ؟؟؟ الان عوارض خاصی نداری عزیزم ؟؟؟؟ جای بخیه و ....

من واسه مشاوره رفتم دكتر ابيانه دو نفر اونجا بودن كه بينياشون عالي بود خيلي طبيعي و شيك خيلي خوشم او ...

کلا دکتری هست که زیاد دنبال جلب مشتری نیست و حقیقت رو می گه انحراف کلا به بدن بستگی داره ظاهرا برای بعضیا ممکن هست کامل رفع نشه ویا بعد از مدتی برگرده.از لطفتون هم ممنونم😊😊😊😊😊😊

سلام عزیزم... منظورتو از انحراف بینی  پلیپ داخل بینی هست  ؟؟ یا بینی کج رو که انحرا ق داشت ...

نه عزيزم تيغه بينيم صاف نيست يكم به سمت چپ گرايش داره🙁🙁

هيجا خونه خوده آدم نميشه مخصوصا دشوييش😄
2706