2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

۴ بار سقط داستم تنبلی دارم و غلظت خونم دارم رحمم دوشاخه

فقط 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
سلام عزیزان میشه منم گروهتون اد کنید دو روزه سقط کردم سقط دومم بود نمیخوام دیگه تجربه تلخم تکرارشه.خ ...

عزیزم این تاپیک عالیه از اول بخون.....صفحات ۳۰۰ هم آزمایشات سقط مکرر هست....منم ۳بار بارداری پوچ و سقط داشتم الان خداروشکر مشکلم حل شده

https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=1218575&slug=از-سقط-مکرر-پیگیری-تا-درمان&postId=162034918

سلام دوستان خواستم از دوران سقطم براتون بگم 

من سقط مکرری بودم و سه بار سقط کردم 

اولی هفته 6

دومی بارداری پوچ 

سومی هفته 5

من تمام آزمایشاتی که میدادم خوب بودو مشکلی نداشتم کیست و مشکل رحم هم نداشتم و هر دکتری میرفتم متوجه نمیشد آخرین بارداریم 

تا شوهرم رفت آزمایش داد و گفتن که مورفلوژی پایینه 

ولی بازم میگفتن مشکل از همسرت نیست 

تا اینکه رفتیم مرکز ابن سینا تو یکروز اول یک میلیون خرج کردیم و دوباره آزمایش نوشتن واسه منو همسرم 

آزمایش من بازم خوب بود ولی کفتن مورفلوژی همسرم صفره باید ای وی اف کنیم ولی باز با مورفلوژی صفر همسرم میگفتن سقطلات ربطی به اسپرم همسرت نداره چون مورفلوژی برای آقایون ناباروری میاره اگه بارداری شدی با اسپرم خوب بوده 

خلاااصه

با کلی نا امیدی اومدیم خونه من خیلی گریه کردم خیلی روزای سختی داشتم کلا ناامید شده بودم دوست نداشتم ای وی اف کنم چون خیلی دنگ و فنگ داشت و خیلی زمان می‌برد 

با همسرم تصمیم گرفتیم یک ماه بریم طب سنتی و رفتیم به مدت یک ماه همسرم عسل و گرده نخل و لقاح گل و ژل رویال استفاده کرد و کاسنی هر چیز گرمی که بود خورد 

ولی من باز ناامید بودم و از یه دکتر که تو مرکز مام بود وقت گرفتم تا برم مشاوره برای ای وی اف 

صبح روزی که میخواستم برم مطب دکتر گفتم بزار اول یه بی بی چک بگیرم تا مطمعن بشم بعد برم تا دکتر سونو کنه در کمال ناباوری دیدم یه خط کمرنگ افتاد خیلی خوشحال نشدم ولی رفتن به مطب رو کنسل کردم 

رو 28 پری بودم رفتم پیش یه متخصص که گفته بود تا باردار شدی بیا پیشم بهت دارو بدم رفتم و خانم دکتر بهم آسپرین و پردنیزولون 5 و آمپول انوکساپارین و شیاف سیکلو ژست داد اومدم خونه و شروع کردم به خوردن داروها ولی باز ناامید ازین که یا پوچ میشه یا سقط تو هفته های اول میشه 

خانم دکتر گفتم هفت هفته برم برای ضربان قلب جنین 

من رفتم تو هفت هفته تا اون روز هیچ لکی ندیدم پیش خودم گفتم حتما پوچه با کلی استرس و ناراحتی رفتم تا سونو کنه دستام میلرزید از استرس خانم دکتر سونو کردن و گفتن که قلب نی نی میزنه و نرمال انگااااار دنیارو بهم دادن چون تو سه تا سقط هام اصلا ضربان قلب تشکیل نمیشد 

خوشحال اومدم به همسرم گفتم و اونم کلی خوشحال شد

الا 4 ماهه دوستای عزیزم خواستم بگم امید تون به خدا باشه و نا امید نشید خدا خودش میدونه کی بهتون نی نی بده و مهتر از همه اگه سقط مکرر هستیم حتما بعد مثبت شدن بی بی چک این داروهارو زیر نظر پزشکتون استفاده کنید خیلیا با این داروها به نتیجه رسیدن 

ببخشید سرتون رو درد آوردم خواستم تجربیاتم رو بهتون بگم شاید به دردتون بخوره 

2738
سلام دوستان خواستم از دوران سقطم براتون بگم  من سقط مکرری بودم و سه بار سقط کردم  اولی ه ...

میتونم بپرسم همسرتون چندوقت داروگیاهی مصرف کرد؟ منم هم خودم هم شوهرم داریم مصرف میکنیم نمیدونم نتیجه میگیرم یا ن

سلام بچه ها منم اومدم تجربمو بگم واس کسایی ک مشکل منو دارن دو تا سقط داشتم یکی پوچ یکی توقف رشد منم مثل دوستمون رفتم طب سنتی البته اصلا امیدی نداشتم تا بارداری سومم سونو قلب که رفتم همه چی نرمال بود حدود یک ماه ونیم داروهای سنتی مصرف کردیم هم من هم همسرم الانم تو بارداریمم دارم مصرف میکنم ک به امید خدا مشکلی پیش نیاد هر کس سوالی داش چند وقت یبار سر میرنم اینجا ایشالا مشکل همه حل بشه

https://t.me/joinchat/GcThfBVQzI8zZGVk تل.گروه سقط

فقط 34 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
2706