2733
2734
عنوان

دورهمی اقدامی های مهر۹۶😍

| مشاهده متن کامل بحث + 344375 بازدید | 49479 پست
سلام بچه ها،روزتون بخیر🌹🌹🌹 من mehrbanoo97 (مرضیه) هستم،نشد با کاربری قبلیم بیام...اما با یه خبر ...

به ب مرضیه جون مبارکه. خیللییییی خوشحال شدم. بیا اینور مامان جدید نداریم امروز بیا همه خوشحال میشن. ان شالله به سلامتی بغلش کنی.

* اِلٰهی وَ رَبّی من لی غیرک*

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستای خوبم سلام من یکم دیر به دیر به سایت سر میزنم ولی تنها تاپیکی که پیگر هستم اینجاست و دوست دار ...

سلام عزیزم  شما خوبی نی نی خوبه 

تمام دنیا را بگردی هیچکس جز مادر دوستت نخواهد داشت از اون دوست داشتن های تمام نشدنی تمام دنیا را بگردی  هیچکس جز پدر غصه دار غم ها و پشتیبانت نیست پس دنیایت را ب پایشان بریز ❤❤
2728
امروز موعدته بی بی نمیزنی؟

سلام فعلا ترشح دارم و گاهی درد زیر دل مث قبل پریام حالا امروزم صبر میکنم عزیزم

تمام دنیا را بگردی هیچکس جز مادر دوستت نخواهد داشت از اون دوست داشتن های تمام نشدنی تمام دنیا را بگردی  هیچکس جز پدر غصه دار غم ها و پشتیبانت نیست پس دنیایت را ب پایشان بریز ❤❤
سلام بچه ها،روزتون بخیر🌹🌹🌹 من mehrbanoo97 (مرضیه) هستم،نشد با کاربری قبلیم بیام...اما با یه خبر ...

سلام عزیزم نمیدونی ک چقدر برات خوشحالم ان شالله صدا قلبشم میشنوی خدا نگهدارش باشه ان شالله.

مبارکه مرضیه جونم

انشالله ب سلامتی😍🤗

برای مادر شدن همه منتظرها و ب سلامت دنیا اومدن همه نی نی ها لطفا صلوات بفرستین   
سلام تو خوبی گلم گل دخترت خوبه؟اولین زایمان مال آدادا(آزی)هس ک نمیاد از خودش خبر بده 😅انشالله ک حال ...

مرسی مونا جون .. هر دوتامون خوبیم گلم

انشالله آزی ب راحتی فارغ بشه و بعدش هم شما و بقیه راحت زابمان کنید

برای مادر شدن همه منتظرها و ب سلامت دنیا اومدن همه نی نی ها لطفا صلوات بفرستین   
2738

سلام بچه ها همین الان لک دیدم و این ماه هم هیچ

دکترم گف اگه با دارو باردار نشدی بیا برات عکس رنگی بنویسم ب نظرتون کی برم شنبه دیر میشه یا امروز برم پیش دکتر نمیدونم اصلا برم یا نه 

عکس رنگی معمولا چندم سیکل انجام میدن؟

مامان محیا شما اگر میدونید میشه جوابم بدین ممنون  

مرسی مونا جون .. هر دوتامون خوبیم گلم انشالله آزی ب راحتی فارغ بشه و بعدش هم شما و بقیه راحت زابمان ...

خداروشکر سلامت باشی عزیزدلم😘😘😘

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

سلام وااای عزیزدلممم😍😍😍😍کلی خوشحال شدم مبارکا باشه از جات تکون نخور انشالله ک بسلامتی بگذرونی دوران بارداریتو گلمممممم

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
سلام بچه ها همین الان لک دیدم و این ماه هم هیچ دکترم گف اگه با دارو باردار نشدی بیا برات عکس رنگی ب ...

لک حتما ب این معنا نیس ک پریود شدی گلم ازمایش بده یا بیبی چک بزار اگ منفی شد بعد برو دکتر انشالله ک لک لانه گزینیه

لک حتما ب این معنا نیس ک پریود شدی گلم ازمایش بده یا بیبی چک بزار اگ منفی شد بعد برو دکتر انشالله ک ...

عزیزم ماه پیشم مسافرت بودم تا 3روز هی قطع و وصل میشد از سفر برگشتم بی بی زدم منفی شد ب بعدم خونریزیم شدید شد دیگ

یکم عصر گریه کردم اعصاب ادم بیشتراز این خورد میشه ک باید هرماه این تحمل کنه رفتم برا شنبه دکتر وقت بگیرم رو درش زده بود تا اطلاع بعدی تعطیل جا دیگ هم برم شاید قبول نکنن برام عکس رنگی بنویسن 

عزیزم ماه پیشم مسافرت بودم تا 3روز هی قطع و وصل میشد از سفر برگشتم بی بی زدم منفی شد ب بعدم خونریزیم ...

بمیرم حق داری😔خودم درد کشیده ام میدونم انتظارچقدر سخته مخصوصا اینک ادم منتظر باشه بعد الکی تاخیر بیوفته یا مث ادم پری نشی و لکه بینی داشته باشی عزیزم شاید حکمتی توشه ک نیسته یه ذره ذهنتو اروم کن بهش فکر نکن بعد برو طب سنتی تو ک اینقدر شیمیایی بودی دو سه ماهم برو سنتی مطمئنم نتیجه میگیری

2706