2737
2734
عنوان

دورهمی اقدامی های مهر۹۶😍

| مشاهده متن کامل بحث + 344375 بازدید | 49479 پست
اجی بهترین دکتر دزفول .بعد۱۵ سال پیش این دکتر بچه دار شدن ولی من تو طالعم چله هست خیلی میترسم میگن ...

مامان منم چن ماه پیش اینکارو کرد واسم... خوب امتحان کن ضرر که نداره اگه از راه درست باشه

دوست عزیزم یه صلوات مهمونم کن روزهای انتظار سخته 😔
سلام بچه ها من آخرین پریودیم 25 فرودین بود تا الان پریود نشدم هر چی بی بی چک زدم منفی بود امکان داره ...

امکان داره اگه لقاح دیر باشه و پریودات نامنظم باشه

دوست عزیزم یه صلوات مهمونم کن روزهای انتظار سخته 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مامان منم چن ماه پیش اینکارو کرد واسم... خوب امتحان کن ضرر که نداره اگه از راه درست باشه

چهارشنبه گفته بیا ..😔

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.
2731

بچه ها من اسم سارا بانو رو یادم رفته امروز ی لحظه دیدم ی تاپیک زده بود بی بیش هاله داشته بعد از چند ساعت

خبری دارید ازش؟؟!!

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
سلام بچه ها خوبید همتون تاپیک خلوته چرا خوبید همتون یکی بیاد بمن خبر بده کسی مامان نشده😍😍😍

سلام صبا خوبی؟

بیشترمون تلگرامیم.

خوش خبری نداریم اصلاااا....هعیییییی

دیروز که نی نی کوچولوی فاطمه اردیبهشتی سقط شد؛امروزم دل آراsarajonکه خیییلی مشکوک به بارداری بود پریود شد....حتما حکمتی بوده......برای دل فاطمه دعا کن صبا.

خدایا ممنونم ازت که یه فرشته ی بهشتی آذر ماه تو دل من میذاری و دخترکوچولوم مثل مامان و بابابزرگش شهریوری میشه❤❤❤
2738
سلام صبا خوبی؟ بیشترمون تلگرامیم. خوش خبری نداریم اصلاااا....هعیییییی دیروز که نی نی کوچولوی فاطم ...

سلام عشقم.تو خوبی؟

فاطمه؟؟؟چرا ؟؟قلب نی نی ش که میزد اخرین بار که اومدم اینجا

خدااا همیشه کنارم باش... 
بچه ها من اسم سارا بانو رو یادم رفته امروز ی لحظه دیدم ی تاپیک زده بود بی بیش هاله داشته بعد از چند ...

من که خبری ندارم.خوبی زرگل؟جنسیت نی نی ت معلوم نشده؟غربالگری سالمه

خدااا همیشه کنارم باش... 
مائده خوبی عزیزم؟موعدت کیه؟داروهاتو میخوری ؟خوب پیش میره ایشالا

سلام صبا جونم

خوبم فدات شم

خودت خوبی؟ 

موعدم 17 خرداده. 

فقط پودر رازیانه داشتم که روز 13 سیکلم تموم شد. الانم 19 سیکلمم. 

روزای 7 و 9 و 11 و 13 و 15 و 18 سیکلم اقدام داشتم

روزای 21 و 24 هم باید داشته باشم. 

تو این گیرو دار پام پیچ خورده به زور راه میرم. 

امروزم به شدت کمر درد دارم

کلا اوضاعم بیریخته

من که خبری ندارم.خوبی زرگل؟جنسیت نی نی ت معلوم نشده؟غربالگری سالمه

ممنون صباجون

دلم تنگ شده بود برات

خداروشکر، آزمایشم مشکل خاصی نداشت ولی باید تکرارش کنم آخر این هفته ولی سونو همه چیز خوب بود

تو سونو ان تی گفت بیشتر ب دختر میخوره

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
سلام صبا جونم خوبم فدات شم خودت خوبی؟  موعدم 17 خرداده.  فقط پودر رازیانه داشتم که روز ...

خداکنه این ماه جواب بگیری عزیییییزم بشی مامان مائده😍😍😍

2706