2733
2739
عنوان

دورهمی اقدامی های مهر۹۶😍

| مشاهده متن کامل بحث + 344375 بازدید | 49479 پست
بی بی چک زدم منفی بود😔لکه بینیمم خیلی کم

فاطمه این چه حرفبه میزنی اخه .اولا که هرگز چیزی به زور از خدا نخواه .بعدم تو اول راهی حالا تازه شروع کردی به درمان چرا اخه اینجوری میگی .بقران یه ذره از این صرافت بیای بیرون همه چی اوکی میشه .ببین تو تلاشتو بکن ولی اینقد درگیرش نباش بخدا زندگی خیلی چیرای قشنگتر از بچه هم داره.تو بخدا واگذار کن .خدا ارحم راحمینه صلاح هربنده ای رو بهتراز خودش میدونه .نگو نمیده.من چندروز  پیش خاب بد دیدم وقتی بیدار شدم گفتم خدایا اگر صلاح تو خوبیو سلامتی  منو بچم نباشه همین حالا ازم بگیر .درسته وقتی یه چیزی رو میخای سخته دیر بهش برسی ولی بخدا اونموقع که میده هزار بار شیرینتر از وقتیه که راحت بدستش بیاری.میدونم درکت میکنم تو یکساله اقدامی ونشده ولی تاحالا نمیدونستی تنبلی داری حالا تازه فهمیدی و انشالا بقدرت خدا مشکل ناچیزت زود حل میشه حتی اونایی هم که هیچ مشکلی ندارن گاهی تا یکسال بی هیچ دلیلی نطفه نمیگیره.من خاهرشوهرم یکسال وخورده ای منتظر بود هیچ دکتری هم نرفت دقیقا زمانیکه رفت دکتر ده روز بعدش باردار بود با اینکه تنبلی شدید داشت و چندماه یبار پریود میشد توهم از عمق وجودت بخدا توکل کن همه چیو به اون بسپار ببین یوقتی خدا بهت میده که خودش بهتر میدونه همه چی زندگیت اوکی باشه .عزیزم زبونم مو دراورد دیگه .دیگه نبینم حرف ناامید کننده بزنی 

نگرانی برای چه ؟شاید هرگز پیش نیاید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جونم فاطمه خوشگلم اشکال نداره اینجوری خودتو اذیت نکن توروخدا من ناراحت میشم اینجوری غصه میخوری

باید برم ۳ تومن بدم لیزر کنم.😢😢دکتر گفت دارو دیگه واست نمینویسم واست ضرر داره .گفت اگه امپول بزنی راهی بیمارستان میشی.دکتریه که همه حرفشو تایید میکنن خیلیا نازایی داشتن پیشش حل شده.ولی من ۳ تومن از کجام تو ابن بی پولی😢

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.
فاطمه این چه حرفبه میزنی اخه .اولا که هرگز چیزی به زور از خدا نخواه .بعدم تو اول راهی حالا تازه شروع ...

دیگه چقد بهش توکل کنم .اگه میخواست مبداو.اره میخواد من تو ابن بی پولی خرج کنم.۳ تونت برم لیزر کنم چون دکتر گفت داروها محرک واست ضرر دارن

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.
2731
دیگه چقد بهش توکل کنم .اگه میخواست مبداو.اره میخواد من تو ابن بی پولی خرج کنم.۳ تونت برم لیزر کنم چو ...

بمیرم واسه دلت

نمیدونم چی بگم بعضی وقتا تو حکمت کار خدا می مونم

انشالله بیشتر از این منتظر نمونی

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
باید برم ۳ تومن بدم لیزر کنم.😢😢دکتر گفت دارو دیگه واست نمینویسم واست ضرر داره .گفت اگه امپول بزنی ...

عزیز دلم برای لیزر هیچ وقت دیر نیست

کلا یه مدت دوا و دکترو بزار کنار

ورزش کن

غذاتو سالم تر کن

تفریحی اقدام کنید

بزار یکم از این حال و هوا دربیای

داری خودتو نابود میکنی

عزیز دلم برای لیزر هیچ وقت دیر نیست کلا یه مدت دوا و دکترو بزار کنار ورزش کن غذاتو سالم تر کن تف ...

تفریحم دارم غذام سالم کردم.لاغرم شدم.هرکی میبینم میگه خیلی لاغر شدی.ولی نمیده.😔شنبه میرم پیش دکتر دوباره .دیگه نمیدونم چیکنم😔

2740
بمیرم واسه دلت نمیدونم چی بگم بعضی وقتا تو حکمت کار خدا می مونم انشالله بیشتر از این منتظر نمونی

دور از جونت خدانکنه.خدا به یکی بچه میده اونطرف بچششو نمیخواد به دنیا میاد میزارتش تو سرما یخ بزنه.یکی مث منم هرجی مقدسات قسم میخوره بهم نمیده😔

بچه ها سلام😞

چ خبر مامان جدید نداشتیم؟؟

کیا موعدشونه؟

بچه ها من خونریزی شدید دارم شیاف و آمپولم جلوشو نگرفت

اصن امیدی ندارم که بچم بمونه برام😭😢تروخداااا برام دعا کنید

💚الهی شکر 🙏خدایا ممنونم واسه هدیه قشنگی که بهم دادی👈پسرمو میگم😍🍼👶 اللهم صل علی محمد وآل محمدهرچه دلم خاست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود.🎀💙توکل بخودت 💛
بچه ها سلام😞 چ خبر مامان جدید نداشتیم؟؟ کیا موعدشونه؟ بچه ها من خونریزی شدید دارم شیاف و آمپولم ...

خیلی ناراحت شدم عزیزممم

خدا خودش صبرش رو بهت بده 

برای مادر شدن همه منتظرها و ب سلامت دنیا اومدن همه نی نی ها لطفا صلوات بفرستین   
زرگل چطوری؟ نی نیت چطوره؟ 

خداروشکر مائده جونم

ما هم خوبیم

نی نی منتظر اومدن باباشه😂 پنج شنبه آینده سونو دارم

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
بچه ها سلام😞 چ خبر مامان جدید نداشتیم؟؟ کیا موعدشونه؟ بچه ها من خونریزی شدید دارم شیاف و آمپولم ...

توکلت بخدا باشه فاطمه مامانی رات دعا میکنم انشالله ک مشکلی پیش نیاد برات😒😒😒

توکلت بخدا باشه فاطمه مامانی رات دعا میکنم انشالله ک مشکلی پیش نیاد برات😒😒😒

زرگل جون متاسفانه بچه فاطمه سقط شد رفت پیش خدا 😓😓😔😔😔

خدایا خودت مراقب هدیه ای که دادی باش👶🏻🙏
2706