2733
2739
عنوان

دورهمی اقدامی های مهر۹۶😍

| مشاهده متن کامل بحث + 344377 بازدید | 49479 پست
چخبر مامانا؟ بچه داری خوش میگذره؟  صبا، نیلوفر به بچه هاتون غذا چی میدین؟ میان وعده چی؟ من سو ...

سلام عزیزم من الان دیگ همه چی میدم بهش هر چی خودمون میخوریم ایلین لاغر شده خیلی شیطونه😕سرتا سر اتاقو میره میا یه جا نمیسینه یه لحظه بچه کمتر شیطون باشه بهتره تپل میشه ایلین اب سده خیلی😭

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چخبر مامانا؟ بچه داری خوش میگذره؟  صبا، نیلوفر به بچه هاتون غذا چی میدین؟ میان وعده چی؟ من سو ...

من سه وعده اصلی رو حتما سوپ میدم بهش. سر شام هم باشیم اگه برنج باشه بهش یکم میدم ماست میدم که سرگرم بشه وگرنه غذای خودمون ادویه و نمک داره نمیدم بهش. میان وعده میتونی همون سیب موز بدی. فرنی بدی. بیسکوییت مادر میتونی بدی. میان وعده زرده تخم مرغ و سیب زمینی اب پز هم هست ولی اینا تکی خیلی بد نزست بنابراین هنه رو میریزم تو سوپش میخوره. سوپ رو همیشه بهش میدم 

خدااا همیشه کنارم باش... 

میتونی موز رو له کنی توش بادوم بریزی بدی بخوره. 

خدااا همیشه کنارم باش... 
2728

سلامممم. 

چقددد دلم براتون تنگ شده. امروز بعداز ماه هاااا اومدم سری بزنم. 

چه خبرا بچه ؟ 

چه خوبه که هنوز گروه پا برجاس. 

منم دخترم نیکا امروز رفت ۱۶ماهش تموم شد و رفت تو ۱۷ماهگی. 

نیلوفرجان منم نیکا مثل آیلین گلی لاغر شده .  هزارماشاالله خیلی شیطون و فضوله و اصلا یه جا بند نمیشه.

💚خداجونم هزاران بار شکرت.👸
سلامممم.  چقددد دلم براتون تنگ شده. امروز بعداز ماه هاااا اومدم سری بزنم.  چه خبرا بچه ؟ ...

سلام خوشگلم ای جانم😍😍😍بچه شیطون خوبه ادمو میخندونه ولی خودشم اذیت میشه ادمم اذیت میکنه خدا حفظ کنه همه بچها رو😘

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
2740
سلام مامانا خوبین؟؟ سال نوتون مبااارک. کجایین شماهاااا؟ بیاین از اوضاع و احوالتون بگین. چخبرااا نین ...

سلام خوبی ؟زهرا جون خوبی؟یه موقعی نگران بودی برنمیگرده الان چطوره چهار دست و پا میره؟ قشنگ وایمسته یا نه؟

* اِلٰهی وَ رَبّی من لی غیرک*
سلام مامانا خوبین؟؟ سال نوتون مبااارک. کجایین شماهاااا؟ بیاین از اوضاع و احوالتون بگین. چخبرااا نین ...

سلام عزیزم

خوبی؟ 

دختر قشنگت خوبه؟ 

سال نو شماهم مبارک

من تو این قرنطینه بازار مشغول بچه داری و یادگرفتن مهارتهای جدید هستم

نازگلمم امروز 6ماه و 15 روزشه

کارهایی که میکنه، غلت میزنه، دمر میشه، سینه خیز میره، میشینه، با کمک ما وایمیسته، 4دست و پا راه رفتنم داره یاد میگیره

4تا دندونم درآورده

اتاق خوابشم جدا کردیم دیگه نازگل تو اتاق خودش میخوابه، ماهم رو تخت خودمون

خودمم مشغول یادگرفتن مربا پختن، نون پختن، پیتزا و پیراشکی درست کردن، کیک پختنو.... اینجور چیزا هستم

گه گاهی زبان میخونم

ورزش میکنم

تلویزیون میبینم

سلام خوبی ؟زهرا جون خوبی؟یه موقعی نگران بودی برنمیگرده الان چطوره چهار دست و پا میره؟ قشنگ وایمسته ی ...

سلام عزیزم توخوبی؟ دختر گلت خوبه؟ زهرا هم خوبه خداروشکر.

زهرا ده ماه و چهار روزگی برگشت و دمر شد. الان ده ماه و هشت روزشه. ینی چن روزه که این کارو میکنه. ولی نه ماهگی نشست.

و یه دندون هم درآورد. 

هنوز سینه خیز و چهار دست پا نمیکنه. و واینمیسته.

دختر تو چن وقتشه؟چکارایی میکنه؟ 

دچار باید بود... ❤️
سلام عزیزم خوبی؟  دختر قشنگت خوبه؟  سال نو شماهم مبارک من تو این قرنطینه بازار مشغول ب ...

سلام مائده جونم.ممنون عزیزم خوبیم.

خیلی عالیه واقعا.ماشالله به نازگلت.

و ماشالله به خودت و انرژی زیادت. افرین به تو مادر نمونه.

اتاقشو جدا کردین شبا گریه نمیکنه و شیر نمیخواد؟ 

دچار باید بود... ❤️
سلام مائده جونم.ممنون عزیزم خوبیم. خیلی عالیه واقعا.ماشالله به نازگلت. و ماشالله به خودت و انرژی ز ...

مرسی عزیزم

نه اذیت که اصلا نمیکنه بابت جدا شدنش

ولی چرا شیر میخواد، منم هر سری میام تو اتاقش شیر میدم بهش میخوابونمش، میرم اتاق خودمون

تا صبح چتد بار همین بساط هست ولی عوضش دیگه بحران جدا کردن اتاقشو نداریم

2706