2737
2734
عنوان

دورهمی اقدامی های مهر۹۶😍

| مشاهده متن کامل بحث + 344376 بازدید | 49479 پست
زرگل جان عاطفه ام.بیبی دو بار زدم چن روز پیش ولی بعد چن روز هاله مینداخت هاله هاش قابل اعتماد نبودن ...

ای جوووونم عزیزم

منم ماهی ک باردار شدم روز ۲۵ سیکلم بی بی روژان زدم بعد ۴ ساعت هاله انداخت

ایشالا شما هم مامان شده باشی😍😍😍😍😍

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها سلام😞 چ خبر مامان جدید نداشتیم؟؟ کیا موعدشونه؟ بچه ها من خونریزی شدید دارم شیاف و آمپولم ...

فاطی عزیزم متاسفم ..خدا بهت صبر بده.😔

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.
زرگل جان عاطفه ام.بیبی دو بار زدم چن روز پیش ولی بعد چن روز هاله مینداخت هاله هاش قابل اعتماد نبودن ...

ببخشید بعد چن ساعت هاله مینداخت البته بیبی لاوین رزه.بیبیش بدرد نمیخوره

دچار باید بود... ❤️
2728
تو آزمایشم نوشته بود ریسک متوسط سندروم داون دکترم گفت برو پیش مشاور اگر بهت گفت غربالگری ۲ رو انجام ...

عزیز دلم ایشالا که سالمه خیالت راحت باشه.نگران نباش عزیزم 😍😍

خدااا همیشه کنارم باش... 
2740
عزیز دلم ایشالا که سالمه خیالت راحت باشه.نگران نباش عزیزم 😍😍

ممنون عزیزم آره خودم خیلی دلم روشنه در واقع اصلا بهش فکر نمیکنم

اگ خدا بخواد مشکلی نیست😍😘

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
تو آزمایشم نوشته بود ریسک متوسط سندروم داون دکترم گفت برو پیش مشاور اگر بهت گفت غربالگری ۲ رو انجام ...

زرگل جان عدد  ریسک متوسط شما چند بود؟؟

نگرانی برای چه ؟شاید هرگز پیش نیاید
زرگل جان عدد  ریسک متوسط شما چند بود؟؟

یک به ۵۰۲ مال شما چی؟!

انروز زنگ زدم دکتر نوبتم کنسل کردم

این ماه هم میخوام گرمیجات بخورم😔

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.
انروز زنگ زدم دکتر نوبتم کنسل کردم این ماه هم میخوام گرمیجات بخورم😔

فاطمه

تو از نظر من فقط و فقط و فقط به خاطر استرسته که باردار نمیشی

حرفم که هیچ جوره گوش نمیدی

هرچی میگیم بهش فکر نکن انقدر رو خودت زوم نکن باز کار خودتو میکنی

2706