2733
2734

سلام دوستان... من قراره تا چند ماه دیگ برم خونه ی خودم   حالا بنظرتون رنگ اتاق خوابم چ رنگی باشه... ینی دیواراشو چ رنگی کنیم و وسایل داخلش چ مدل و رنگی باشه

بسلامتی روزیکه تو کلاسمون غائب شم،بپرسن کجاس؟ بگن دیشب به عشقش رسید💏💏💏             فقط یادت نره☝      شدی عشق کسیکه از همه عااااشقتره 😍    اینو یادت نره،عشقم*A* فقط با من بخند😁😁      دیگع چشماتو رو دور و بری هاتم ببند😏     اره با من بخند😁😁     
فقط طوسی و بنفش خیلی باکلاسه

اتاق خواب چ رنگی باشه؟

بسلامتی روزیکه تو کلاسمون غائب شم،بپرسن کجاس؟ بگن دیشب به عشقش رسید💏💏💏             فقط یادت نره☝      شدی عشق کسیکه از همه عااااشقتره 😍    اینو یادت نره،عشقم*A* فقط با من بخند😁😁      دیگع چشماتو رو دور و بری هاتم ببند😏     اره با من بخند😁😁     

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
اتاق خواب رنگهای ملایم وآرامش بخش باید داشته باشه. نه محرک

مثلا چ رنگایی

بنظرم ی پستر زن و مرد از این بزرگا ک کل دیوارو میگیره بزن.خیلی قشنگه

اونا از چ جنسی ان؟ چطوریع؟

رنگاي تند شايد تو هفته هاي اول جالب باشه و شيك بنظر بياد اما به مرور زمان ذهن ر خسته ميكنه 

از رنگاي اروم و ملايم استفاده كن كه هميشه تداعي كننده ارامش و آسايش باشه

من رنگ اتاق خوابم تركيبي از بنقش كمرنگ و صورتي كم رنگ  و سفيد هست كه حس گرمي و ارامش رو القا كنه