2737
2734

دختر من 3ماهشه. دوماه ونیمه که داره دارو میخوره اونم نه یک مدل. از رانیتیدین وامپرازول و متوکلوپرامید و جدیدا هم باکلوفن. دلم براش آتیش میگیره وقتی میبینم با خوردن دارو بازم هم سوزش و درد داره هم بازم بالا میاره. و اینکه چون خودم هم این مشکل رو به ضورت حاد دارم بیشتر درکش میکنم وباهاش دردمیکشم.

لطفا مامانایی که این مشکلو بچه هاشون داشتن بگین کی برطرف شداین کابوس مزخرف  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اکثرا بچه های سزارینی رفلاکس و زردی دارن ...فک و فامیل شوهرم همه طبیعی زا هستن ...من سزارینی بودم.بچه های اونا هیچ مشکلی نداشتن.ولی دختر من کمی زردی داشت و رفلاکس

زندگی هدیه ایست ک نباید حروم بشه .شما نمیدونید برگه بعدی زندگی چیه، باید یاد بگیری روی تک تک روزاش حساب کنی.🏖🏞

تغذیه شما خیلی موثر نتو کم شدنش. مضاف بر این با دکترش مشورت کن از چهار ماهگی غذاشو شروع کنی فرنی. حریره بادوم و ...

بعضیا جورین که نباید بگی خدایا به راه راست هدایتش کن بلکه باید بگی خدایا راه راس رو به سمت این کج کن😊
خانومی پسرم از وقتی به دنیا اومده ریفلاکس داشت شربت زانتاک معجزه کننده بود عشقم

دخترم رو پیش 4تا دکتر بردم هیچکدوم این شربتو ندادن. ولی یکی از دکترهای باتجربه ساری گفت هردوساعت و نیم الی سه ساعت 4دقیقه یک سینه و 4دقیقه بعد سینه دیگه رو به بچه بده. خیلی بهتر شده بود نسبت به قبل اما بازم جیغ و دادهاشو داره اما خیلی کمتر. دارم بهش امپرازول 25گرانول صبح و شب میدم همراه با 15قطره باکلوفن صبح و شب. بازم بالا میاره سوزش داره. خداییش این داروها برای بچه ضرر نداره. اخه تاکی بدم میترسم بعدا اثرات منفیشو نشون بده

2738
دخترم رو پیش 4تا دکتر بردم هیچکدوم این شربتو ندادن. ولی یکی از دکترهای باتجربه ساری گفت هردوساعت و ن ...

من بابل پیش معتمدی بردم و پسرم خوب شده عزیزم،،امپرازول واقعا بی تاثیر،باکلوفن هم مضره

اکثرا بچه های سزارینی رفلاکس و زردی دارن ...فک و فامیل شوهرم همه طبیعی زا هستن ...من سزارینی بودم.بچ ...

راستش فکر نمیکنم به نوع زایمان مرتبط باشه اخه من طبیعی زایمان کردم. بچتون رفلاکسش برطرف شد؟

راستش فکر نمیکنم به نوع زایمان مرتبط باشه اخه من طبیعی زایمان کردم. بچتون رفلاکسش برطرف شد؟

اره بعد اینکه غذا خور شد ..اخه من بخلطر رفلاکسش از اخر ۴ماهگی بهش لعاب برنج دادم و فرنی

زندگی هدیه ایست ک نباید حروم بشه .شما نمیدونید برگه بعدی زندگی چیه، باید یاد بگیری روی تک تک روزاش حساب کنی.🏖🏞

عزیزم غذایی جامد که شروع کنه و بتونه بشینه خوب می شه

سایت دکتر مقدادی رو بخون و کانالش رو عضو شو به دردت می خوره

تا 6 ماهی خوب می شه

«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»

از 4 ماهی لعاب برنج بده بهش

«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»
من بابل پیش معتمدی بردم و پسرم خوب شده عزیزم،،امپرازول واقعا بی تاثیر،باکلوفن هم مضره

اما احساس میکنم ارومتر شدنش بیشتر بخاطر امپرازوله. چون اسیدمعده خیلی میومد بالا الان کمتر شده. باکلوفن رو خودم میترسم دارم بهش میدم تازه باوجود باکلوفن که ضدتهوع و استفراغه بازم بالا میاره

2706