2737
2739
عنوان

با ماهی 1500 میشه یه خانواده سه نفری رو اداره گرد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 76 پست

آره چرا نشه ما با چهار نفر داریم با این حقوق زندگی می کنیم تازه ما بزرگ هستیم و خرجمون زیاده بابام بنده خدا خرجمون میده با این حقوق تازه خونه هم نداریم یه ماه دیگه آواره خیابونا میشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوایل زندگی اکثرا همینه خوشگلم. یکم سختی می کشید بعد کم کم اوضاع بهتر میشه    هیچ خونه داری از همون اول خونه دار نبوده. شما هم می خرید انشالله

«بعضی وقت ها به جای جر وبحث کردن فقط به طرف نگاه میکنم و تعجب میکنم که این حجم وسیع بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچیکی جا شده!»  😓  آلپاچینو
2731

ماشین داریم, البته مادرشوهرمم گاهی وقتا میوه و گوشت و اینا بهمون میده

ماهی دوبار خرید کلی میکنیم شوینده و خورد و خوراک و اینا سبزیجات و میوه هم هفته ای

شب شب شعر و شوره شب شب ماه و نوره با یار قرار گذاشتم دیر کرده راهش دوره( با ریتم بخون😂😂)

اره چرا نشه 2تومن کلی پوله که با مدیریا صحیح میتونی راحت زندکی کنی .

دوست دارم مادر باشم.فرزندم الهی که به حق سمنوی فاطمه بر من نازل شوی..روی چشمانم بزرگت میکنم..فقط نامدار باش و پرافتخار..خداوندا بگذر از گناهانی که مانع از مادر شدن من میشود..خداوندا میخام همه ی عمرم مادر باشم..امیدم را ناامید مکن..یا ارحم الراحمین..ع
2738
خيلي راحت!!!البته بايد استاندارد زندگي از ديد شما چيه.

گفتم که باید بیشتر قانع باشه 

اینطوری راحت از پس هزینه های معمولی زندگی بر میان

ولی اگه مراقب نباشن نمیشه

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️
گفتم که باید بیشتر قانع باشه  اینطوری راحت از پس هزینه های معمولی زندگی بر میان ولی اگه مراقب ...

چه اجباريه تو اين شرايط بچه آوردن ،كه فردا با هزار كمبود بزرگ بشه.همينجوريش تو ايران بچه دار شدن جنايته.

حقوق همسر منم دو خورده اییه .نینی منم آذر میاد البته نا فقط قسط خونه داریم نیدین.خونه ماشین از خودمونه ولی بازم میگم کمه والا وسه سه نفر.‌ایشالا ک ززیادتر شه...منم عاشق لباسو خرید کردنم فکر نکنم بعد نی نی بتونم ولخرجی کنم دگ

به یاد پارسال دوران بارداریم💖
 چه اجباريه تو اين شرايط بچه آوردن ،كه فردا با هزار كمبود بزرگ بشه.همينجوريش تو ايران بچه دار ...

عزیزم ایشون بارداره

درضمن هرکسی عقیده خودش رو داره که بچه بیاره یا نه

فقط 16 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش اینقدر خود تحقیر نباشیم🥲.🇵🇸🫒🕊️