2733
2734
عنوان

برای حاجاتتون سوره حمد میخونم

121 بازدید | 20 پست

سلام دوستان گلم!

پدرم مدتیه که بیمارن، به نیت سلامت ایشون و ان شاالله که مشکلشون جدی نباشه مایلم براتون حمد بخونم و صلوات بفرستم

شما هم لطف کنین اگه براتون زحمتی نیست به نیت شفای ایشون دعا کنین 

ممنونتون میشم

لطفا اگه مایلید براتون سوره حمد رو تلاوت کنم پستم رو لایک کنین

حاجاتتون روا

التماس دعای فراوان

خدای خوبم، بخاطر لطف و مهربونی که در حق من و همسرم کردی، و بعد از چهارده سال بهمون بچه دادی بی نهایت متشکرم، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم ان شاءالله که بابات زود زود خوبه خوب بشه.

اللهم صل علی محمد و آل محمد. 🌹

👈گاهی خــــــــــــــــــدا آنقدر صدایت را دوست دارد،که سکوت میکند تا تو‌بارها بگویی خــــــدای مــن...👉

ممنون از تک تک شما عزیزان 

و دعاهای خوبتون

سپاسگزارم

خدای خوبم، بخاطر لطف و مهربونی که در حق من و همسرم کردی، و بعد از چهارده سال بهمون بچه دادی بی نهایت متشکرم، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله، الهی الحمدلله 

ان شاالله صحیح و سلامت برمیگردن منزل

اَلّلهُمَّ اِنّی اَسئلُکَ بِمَفاتِحِ الغَیبِ اَلَتّی لا یَعلَمُها اِلّا اَنتَ اَن تُصَلِّیَ عَلی مُحَمَّدِ وَالِ مُحَمَّد وَ اَن تَفعَلَ بی کَذاوکَذا...

ایشالا شفای کامل بگیرن

منم سه بار به نیت سلامتی کاملشون ایه الکرسی میخونم

التماس دعا مهربون 💕😘

یعنی چی که ما انسان را در رنج آفریدیم و زندگی او مملو از رنج‌هاست؟می‌خوام صد سال سیاه نمی‌آفریدی  

ایشالله شفا پیدا میکنن و سایشون بالای سرتون  همیشگی  باشه . برای سلامتیشون 14 صلوات میفرستم . هو الشافی

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 

التماس دعا عزیزم، ان شالله حالشان زود خوب شه 

چهار ماه میشه که حال دلم خوب نیست، دلم گرفته، خانمای گل لطفا برای آرامشم وبرآورده شدن دو تا دعام که خیلی برام مهمن دعا کنید واگه میشه یه صلوات بفرستید 🌹ممنون

دوستای گلم نمیدونم با چه زبونی از این همه محبت و مهربونیتون تشکر کنم

خدا قبول کنه روزه ام

حتما قابل و لایق باشم موقع افطار یادتون میکنم

حاجاتتون روا

2706