2737
2739

سلام قبلا به بعضی از دوستان قول داده بودم که ترکیبات دارویی موثر برای تنبلی تخمدان و رفع کیست رو عنوان کنم,به علت تاخیری که پیش اومد قبلش عذرخواهی میکنم. قبل از اینکه داروهای گیاهی رو معرفی کنم نکاتی که لازمه رو میگم:

1)تمام ناراحتی های بدن از جمله اختلالات هورمونی, نامنظمی عادت ماهیانه, کیست و تنبلی تخمدان و. .. ,ریشه در ناراحتی روحی و عصبی دارند. زمانی که اصول حفظ سلامتی رعایت شود, کلیه ناراحتی ها برطرف میگردد که در راس این اصول, خواب و خوراک خوب و منظم است.

2)اولین ترکیب داروی گیاهی برای آرام کردن فکر و روان و داشتن خواب با کیفیت شامل: اسطوخودوس, بادرنجبویه, سنبل الطیب و گل گاو زبان است که ترکیب بصورت دمکرده مصرف می شود. این ترکیب یک ساعت قبل از خواب شبانه و به اندازه یک لیوان کمرنگ مصرف شود. نکته: استفاده بیش از این مقدار باعث کم خوابی میشود!

3)ترکیب تخم شاهی, تخم هویج, تخم پیاز, رازیانه, زیره سیاه, دارچین, زنجبیل, تخم شبدر, تخم شلغم را بصورت سالم و درسته تهیه کرده, بعد از پاک کردن پودر کنید و داخل عسل حل کنید. روزی از نصف یک قاشق چایخوری شروع کرده و کم کم تا روزی سه بار در روز و هربار یک قاشق چایخوری با معده خالی برسانید.

4) ترکیب ریشه شیرین بیان (که خیلی خوب جواب میدهد) ,بابونه, رازیانه, گل بومادران (در بیست دقیقه اول دم کردن باید نوشیده شود, چون بعد از آن سمی می شود) ,گزنه, زنجبیل. همه رو مخلوط کرده و مثل چایی دم و مصرف شود (یک تعداد محدودی از گیاهان دارویی قابلیت جوشیدن دارند نه همه گیاهان)

5)ترکیب سیاهدانه و عسل

6)قرص ویتاگنوس یا خود داروی پنج انگشت

7)حجامت در روزهای 17 و 19 و 21 ماه قمری.کسانی که بار اول حجامت میکنند باید حجامت سبک باشد.

8)ماساژ زیر شکم با هر روغنی که در دسترس باشد.

9)حذف تنقلات و پفک و غذاهای مانده, فست فودها, غذاهای سرخ شده, محصولات کارخانه ای (کنسرو و. ..),شکلات و مواد کافئین دار, سردیجات و آب یخ که این مواد کلا تخمدان را سرد میکند و رو به تنبلی میبرد.

10)خودداری از رو هم خوری

نکته: داروهای گیاهی رو از کمرنگ شروع کنید, چون بدن تجربه این ها را ندارد و ممکن است پس بزند.

نکته: مصرف مداوم حداقل سه تا شش ماه این مواد کلیه ناراحتیهای زنانه را از بین میبرد.

انشاالله که براتون مفید واقع بشه. اگه سوالی داشتین فردا در خدمتم. فعلا شب بخیر

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تخمکی ک تنبلب داره ژنتیکی اینطوریه و هیچوقت درمان قطعی نمیشه.من الان چندماهه اقدامم همه جوره راه رفتم تا خدا نخاد نمیشه.واقعا چقدر سخته همه راحت باردار میسن اونوقت ما چقدر باید اذیت شیم

دختر و پسر قشنگم پر کشیدین لياقت شما موندن تو اين دنيايه نامرد نبود
2728
من سیاهدانه باعسل میخورم وعرق شیرین بیان. شنیدم شیاف واژینال زاج با عسل و زیتون به مدت14روز خیلی مو ...

خیلی عالیه ,مخصوصا برای درمان فیبروم های درون بافت آندومتر

کیستی ک دکترا بگن فقط عمل ...با اینا خوب میشه؟؟

قطعا جواب میده ,بشرطی که مرتب و با صبر استفاده کنید و منع مصرف هارو رعایت کنید

تخمکی ک تنبلب داره ژنتیکی اینطوریه و هیچوقت درمان قطعی نمیشه.من الان چندماهه اقدامم همه جوره راه رفت ...

همه ناراحتی ها ژنتیکی نیست ,چون سبک و شرایط زندگی در یک خانواده یکسانه ,مشکلات مشابهی هم میتونه پیش بیاد ,مثلا همه دختران یه خانواده مانند مادر تنبلی تخمدان داشته باشند

2740
من با پیاز درمانی تونستم تخمدانمو فعال کنم

شما چند ماه استفاده کردید تا حواب گرفتید؟

کیست و تنبلی داشتید؟

آرامـــش سهــم قلبیـــست کــه در  تصرف خـــــ❤ـــدا باشد....
شما چند ماه استفاده کردید تا حواب گرفتید؟ کیست و تنبلی داشتید؟

نزدیک سه ماه تقریبا...قطره ویتاگنوس هم ناشتا میخوردم..پلی کیستیک بودم که بعدش رفتم سونو واژینال که گفت تخمدانهات سالمه و هیچ مشکلی ندارن

نزدیک سه ماه تقریبا...قطره ویتاگنوس هم ناشتا میخوردم..پلی کیستیک بودم که بعدش رفتم سونو واژینال که گ ...

واااای چ عالی

بعد شما از روز ۵ پریود شروع کردید پیاز دزمانی رو؟

نزدیک سه ماه تقریبا...قطره ویتاگنوس هم ناشتا میخوردم..پلی کیستیک بودم که بعدش رفتم سونو واژینال که گ ...

قطره ویتاگنوس رو با چیـمیخوردید؟

اخه من گرفتم خیلی تلخ بود نشد بخورم قرصش رو میخورم