2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ولی درکل بنطرم خوب نیست چطور دلت میاد لباسی ک همه تن زدن تنت کنی اونا ک نمیدن بشورن

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔
ولی درکل بنطرم خوب نیست چطور دلت میاد لباسی ک همه تن زدن تنت کنی اونا ک نمیدن بشورن

نميشورن؟؟؟چرك و كثيف باشه كه مشتري شونو از دست ميدن ،نميدونم والا يكي از اشناها تهران بود رفته بود لباساش عالي بود گفتم شايد كرج هم باشه

2740

من كه بارداريمو رفتم نياك واقعا راضي بودم هنوزم عكسامو نگاه ميكنم قشنگن و قديمي نشدن 

يكي از دوستام همزمان با من باردار بود قزوين عكاسي رفت عكساش ازون مدلاس كه غيرطبيعيه حالا اين چيزا سليقه ايه ولي وقتي كيفيت خوبه و طبيعيه قديمي نميشه ديگه

هركي عكسامو ميبينه ميگه از عروسيتم قشنگتر شدي با اينكه خودم ارايش ساده كردم رفتم ولي بخاطر مدلاي خوب عكسم هست

الانم كه بچه ها رو مي برم

من بعد زايمان حالم خوب نبود واسه نوزادي نبردم شيش ماهگي بردم ولي عكساي نوزاديشون خيلي خيلي خوبه ادم هوس ميكنه يكي ديگه بياره🤦🏻‍♀️😍

دوتا خواهرن كه خيلي هنرمند و به روز هستن

پارسالم رفتن ازين دوره هاي آموزشي عكاسي خارجي بنظر من تو كرج رو دست ندارن اخلاقشونم خوبه 

يادمه اولين بار كه واسه بارداري رفتم موقع تسويه حساب كارتمو پيدا نميكردم انقدر خوب باهام برخورد كردن از همونجا فهميدم روي خوششون الكي نيست البته اخر سركارتم پيدا شداااا😬

الان كه همه چيشون به نسبت زمان بارداري من بهترم شده

حالا هرچي خدا بخواد شايد يكي ديگه ام بهم داد😉

من كه براي عكاسي ماتيسا جونم رفتم اتليه نياك هم تنوع لباسا خوب بو هم لباساشون تميز بودن چون الان به خاطر كرونا خيلي استرس داشتم ولي از خودشون پرسيدم گفتن هر دفعه لباسارو ميدن خشك شوييي 

من واقعا راضي بودم 

اومدم اینجا تشکر کنم از دوستایی که نظرشونو مینویسن

چون این باعث میشه بقیه بدونن مشتریایی که از یه محصول یا خدمات استفاده کردن چقدر راضی یا ناراضی بودن

من به اعتماد نظر ماماناعه اینجا درمورد آتلیه نیاک برای بارداری رفتم با اینکه ناخوش بودم و حوصله نداشتم ولی خیلی راضی بودم از برخورد و کیفیت عکاسی

وقتی بیست روزگی پسرم بازم با استرس حرف اینو اون که میگفتن بچه رو تا چله نبر بیرون رفتم اعتمادم بیشتر جلب شد چون واقعا کار بلدن وقتی عکسای سامین منو گذاشتن ببینم اینقد احساساتی شدم که گریه م گرفت

با سلام خدمت خانمای عزیزی که میخوان با آتلیه کودک در کرج که دسترسی خوبی هم داره آشنا بشن و میخوان بهترین لحظات زندگی رو ثبت کنند. ( با هزینه ای که باور نمیکنید )

آتلیه مهناز واقع در آزادگان کرج  :

آتلیه عکاسی کودک، نوزاد و بارداری

عکس حرفه ای به یادگار میماند

تعیین جنسیت ( دکور و لباس موجود )

نوزادی

تولد ( ماکتهای کیک متنوع و لباس مادر و کودک ست مادر و کودک موجود )

بارداری ( لباس موجود )

دندونی ( لباس موجود )

مناسبتی : یلدا، کریسمس، نوروز و... ( لباس موجود )

آتلیه ورودی ندارد و استفاده از لباسها و اکسسوری ها هزینه ای ندارد.

آدرس : کرج، آزادگان

09022259322

عکاسی بارداری در کرج و عظیمیه، گوهردشت، گلشهر، میدان مادر، هفت تیر، جهانشهر و... با لباس های مزونی و دکور های مختلف آتلیه، فضای باز بدون دریافت هزینه ورودی و لباس های مزونی انجام میشود که میتوانید بهترین آلبوم رشد کودکتان هم با ما رقم بزنید، اگر دوست دارید که درباره این موضوع بیشتر بدانید حتما روی لینکی که براتون گذاشتم کلیک کنید که کلی سوپرایز براتون تو راهه.