2733
2734

یا خدا... این مشکل واسه اقایونم هس؟

بسلامتی روزیکه تو کلاسمون غائب شم،بپرسن کجاس؟ بگن دیشب به عشقش رسید💏💏💏             فقط یادت نره☝      شدی عشق کسیکه از همه عااااشقتره 😍    اینو یادت نره،عشقم*A* فقط با من بخند😁😁      دیگع چشماتو رو دور و بری هاتم ببند😏     اره با من بخند😁😁     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

زگیل تناسلی یکی از شایع ترین بیماری های منتقله از راه تماس جنسی است. زگیل تناسلی در قسمت ناحیه تناسلی زنان و مردان بروز می کند. این زگیل ها کوچک و برآمده هستند. در بیشتر موارد این زگیل ها خیلی کوچک هستند و دیده نمی شوند.

لبیک یا حسین (ع)
2728

من شنیدم کسی ک ازین زگیل تناسلیا بگیره درمان قطعی و دائمی نداره مث تبخال طی سالهای بعد بازم دچارش میشه.

السلام علیک یا ابا عبدلله.خدایا تو رو به لب تشنه امام حسین قسم میدم که داداش یکی یه دونه مو شفا بدی😢
زگیل یه ویروس که منقل میشه و بعد از درمان دوباره بر میگرده

اره منم شنیدم میگن اگه حتی نزدیکی هم نکنه برمیگرده...یه نوع عفونته که تو خونه..البته بی خطره

نه هر قصاب ماهر،میکند پوست****** نه هر نان ونمک خور ،میشود دوست........
2738
اره منم شنیدم میگن اگه حتی نزدیکی هم نکنه برمیگرده...یه نوع عفونته که تو خونه..البته بی خطره

اوهوم دقیقا مثل تبخال دیگه کسی ک  وارد بدنش بشه تا همیشه تو تنش می مونه و هی عود میکنه.

السلام علیک یا ابا عبدلله.خدایا تو رو به لب تشنه امام حسین قسم میدم که داداش یکی یه دونه مو شفا بدی😢