2752
2734
عنوان

دوستان بيايد وبگيد چطور به خودتون رسيدگي ميكنيد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6048 بازدید | 84 پست
اره والا افسرده شدم قبلا خیلی ب خودم میرسیدم خییییلی الان داغونم ن به تیپم میرسم زیاد نه پوستم نه مو ...

خب دلیلش چیه؟کسی جزخودت نمیتونه بهت کمک کنه

از فردا شروع کن اگه تپلی برو باشگاه یا اینکه برو استخر کلی انگیزه واسه ادم میاره

برو ارایشگاه موهاتو یه رنگ خوشگل کن

برو مرکز پوست یه هیدرودرم اساسی کن

کلی کارای دیگ که باعث تنوع میشه و مطمعن باش شوهرتم کلی ذوق واستقبال میکنه

🎀در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد🎀 پیشاپیش ازت سپاسگزارم خدای بخشنده و مهربانم⁦🙏🏻⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

[QUOTE=46299764]پیشتهاد شما چیه تبدیل به یه آدم عصبی شدم و گوشه گیر افسرده ب خودم نمیرسم زیاد وقت نم ...

خودمو دوست دارم ولی وقت نمیشه خب یا پولش نیست یا... 

تو همان هوای دل انگیز صبحی که به خاطرش پنجره را باز گذاشته ام😚
خب دلیلش چیه؟کسی جزخودت نمیتونه بهت کمک کنه از فردا شروع کن اگه تپلی برو باشگاه یا اینکه برو استخر ...

نه خداروشکر استیلم  خوبه .طرف ارایشگاهم میترسم برم اون سری رفتم یه درجه موهامو روشن ترکرد 4تا لایت زر گف میشه 200تومن منم رو 80 حساب کرده بودم گفتم دیگه نمیرم کلا هم خوشم نمیاد با تاکسی برم جایی دخترمو چکار کنم دوس ندارم بزارم پیس مادرشوهرم همش نمی تونه بگیره یا کار داره بهونه میاره .گواهینامم هنوز نیمده باس راه بیفتم ک بتونم با ماشین خودم این ور اون ور برم ک دقیق بفهمم جاهارو 

تو همان هوای دل انگیز صبحی که به خاطرش پنجره را باز گذاشته ام😚
هفته ای دوبار بخور میگیرم هرروز میرم حموم و ماسک گلاب و شکر میزنم به کل بدنم وقتایی که استخر میرم ...

عزیزم روغن کرچک چه مارکی میخری؟اخه اکثرا تقلبیه

آدم خوبه یِ داستان زندگیِ خودت باش😊

من صبا ناشتا 2 لیوان آب میخورم قبلا ناشتا شربت عسل و آبلیمو هم میخوردم الان تنبل شدم

ماهی دو یا یه بار بخور اسکراب و ماسک پیل آف یا سیاه یا عسل و شیر می زارم

روغن زیتون یه قاشق هر روز می خوردم  الان تنبل شدم باید دوباره شروع کنم

روزی نیم ساعت حلقه میزنم

هفته ای دوبار پیلاتس کار میکردم که باز تنبل شدم

گاهی هیچی کاریم نکنم وقتی میرم حموم صورتمو که با ژل شستم با سفیدآب ماساژ میدم و بعد از حموم یه دونه ویتامین ی به صورتم میزنم

بادی اسپلش بعد از حمووم می زنم

شبم کرم دور چشم و ویتامین سی برا صورتم و ویتامین ی برا دستهام میزنم

هر 15 روزم میرم آرایشگاه برا اصلاح 

ماهی یا 40 روز یه بارم رنگ مو

ماسک زردچوبه و ماست یا جوش شیرین و آبلیمو یا ماست و........

دیگه چیزی یادم نمیاد

اوففففففف خسته شدم

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.

ریحانه جون میدونم گاهی آدم وقت کم میاره اما با برنامه مشخص می تونی کلی کار کنی

برا شروع هم لازم نیست زیاد هزینه کنی صبحا نیم ساعت قبل صبحونه یا شربت عسل و آبلیموی تازه درست کن بخور یا 2 لیوان آب خالی ولرم بعدشم حتما یه قاشق کوچیک عسل که دل درد نگیری

بعدشم می تونی تو خونه ورزش بکنی یا حلقه یا پیلاتس بستگی به خودت داره

بعدم لازم نیست هر روز ماسک بزاری ماهی دوبار وسطش و آخرش یا اولش یه بخور به صورتت بده بعدم یه ماسک از مواد طبیعی مثل ماست و زردچوبه یا جوش شیرین و آبللیمو بستگی به پوستت بزار

خدایا به من قدرتی عطا کن تا آنچه قابل تغییر است، تغییر بدهم و متانتی عطا کن تا آنچه غیرقابل تغییر است بپذیرم و خردی عطا کن تا تفاوت بین این دو را بفهمم.

من هرشب حموم میکنم قبل خواب

هر شب قبل خواب یه قرص سیستین ب6 میخورم واسه موهام

صبح هم حتما یه لیوان شیر یا ژله میخورم 

بعدش صبحانه یا میوه میخورم

ناهار خیلی کم میخورم

هرروز 20 دقیقه پیاده روی دارم 

شبا هم 10 تا دونه زیتون میخورم 

ماسک هم دو هفته ای یه بار انجام میدم 

قرص آهن هم هرروز میخورم بعد ناهار

ایپلاسیون هم ماهی یک بار 

ان شالله از هفته آینده باشگاه هم میرم

آهان یادم اومد تو حموم ماسک مو هم میزارم 

دیگه کاری مونده که نکنم   

عزیزم روغن کرچک چه مارکی میخری؟اخه اکثرا تقلبیه

از داروخونه بگیر تاتقلبی نباشه

🎀در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم خواهد افتاد🎀 پیشاپیش ازت سپاسگزارم خدای بخشنده و مهربانم⁦🙏🏻⁩
2706