2737
2734

دوستای گلم کسی محصولات فیروز برای نی نیش خریده؟شامپوش چشم رو میسوزونه کسی پیشنهادی برای شامپو داره؟شامپویی که چشمشون رو نسوزونه

من تمام وسایلش فیروز بود عالی بود

به چیزهایی که بعداز دعا کردن به دست نیاوردی فکر نکن  فکر کن چندین نعمت داری که خدا بدون دعا کردن بهت داده🌸🌸🌸همین الان این امضا رو خوندی بگو خدایییاااااا شکرت❤❤❤🙏🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هنوزم فیروزه.با یکبار بس

به چیزهایی که بعداز دعا کردن به دست نیاوردی فکر نکن  فکر کن چندین نعمت داری که خدا بدون دعا کردن بهت داده🌸🌸🌸همین الان این امضا رو خوندی بگو خدایییاااااا شکرت❤❤❤🙏🙏🙏
2731
2738

عزیزم من نمیدونم فیروز خوبه یا مارک دیگه فقط میدونم ایرانی خوبه شوهر من تو شرکت لوازم بهداشتی کار میکنه تو بخش مدیریتش و میگه لوازم خارجی و مارکای خارجی الان تو این موقعیت اجتماعی اصلا مناسب نیست چ بهداشتی چ خوراکی خودش میگه علناا دیده ک تاریخاشونو عوض میکرده

بالاخره من و عشقم هم مامان و بابا شدیم خداجونم هرکی ک ارزوشه کـ مامان و بابابشه رو بهش ی نگاهی بنداز..آمین
2706