2733
2739
عنوان

غذا برای بهبود سرفه بچه دوساله

775 بازدید | 10 پست

سلام مامان‌مهربونا

برای بچه ایی که زیاد سرفه میکنه چی درست شه بهتره؟ من فقط شیر نشاسته بلد بودم گفتم. ولی نشاسته نداره خونه. کمک میکنین؟؟ممنونم

چون قافیه تنگ آید، شاعر به جفنگ آید

اگه میتونه بخوره از عطاری ها ۴تخم بگیر داخل آب جوش بذار خودش رو بگیره ،بده بخوره

حاکمی به مردمانش گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،از میان جمع حسنک بلند شد و گفت:گندم و شیر که گفتی چه شد؟!کار چه شد؟!!مسکن چه شد؟!!!! حاکم گفت:ممنون که مرا آگاه کردید،همه چیز درست می شود...یک سال بعد حاکم مردمان را جمع کرد و گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،کسی نگفت:گندم چه شد؟کار چه شد؟شیر چه شد؟                            آرام وبی صدا یک نفر از میان جمع گفت:حسنک چه شد؟!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه میتونه بخوره از عطاری ها ۴تخم بگیر داخل آب جوش بذار خودش رو بگیره ،بده بخوره

خارج از کشوره. دست‌تنهاس. منم بچه ندارم نمیدونم چی خوبه چی بده. گفتم شیر گرم و عسل بده. خوبه؟

2728

اگر میخوای  سرفه شو درمان کنی باید دارو بخوره و سوپی که  ادویه های محرک نداسته باشه و پیاز داغ و سرخ شده توش نباشه  . سوپ   گندم  براش خوبه با جوجه بپزش  . جوجه ایی که  دارو نخورده باشه  و سالم باشه بهتره بری مرغ سبز بخری  رونشو بذار براش و گندم  و سبزی جعفری  و پیاز   و دوتا هویح  بذار بپزه  گندمشو جدا بپز و بعد همشو میکس کن بده بخوره  اروم میکنه گلوشو و تنفسشو و سرفه شو  کم میکنه  .  

خارج از کشوره. دست‌تنهاس. منم بچه ندارم نمیدونم چی خوبه چی بده. گفتم شیر گرم و عسل بده. خوبه؟

شیر واسه التهاب سینه خوبه 

حاکمی به مردمانش گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،از میان جمع حسنک بلند شد و گفت:گندم و شیر که گفتی چه شد؟!کار چه شد؟!!مسکن چه شد؟!!!! حاکم گفت:ممنون که مرا آگاه کردید،همه چیز درست می شود...یک سال بعد حاکم مردمان را جمع کرد و گفت:صادقانه مشکلاتتان را بگویید تا حل کنم،کسی نگفت:گندم چه شد؟کار چه شد؟شیر چه شد؟                            آرام وبی صدا یک نفر از میان جمع گفت:حسنک چه شد؟!!!!!

بهش بگو تو آب ولرم عسل بریزه با اب لیمو ترش 

میگماا خارجکیا شلغم ملغم میدونن چیه 

داخل شلغمو خالی کنی ی قاشق عسل بریزی بذاری جای گرم دو سه ساعت دیگه آب میندازه واسه سرفه معجزه میکنه

2738
بهش بگو تو آب ولرم عسل بریزه با اب لیمو ترش  میگماا خارجکیا شلغم ملغم میدونن چیه  داخ ...

راست میگین... شنیدم مثل آنتی بیوتیکه. ممنون