2737
2734
عنوان

بقایای بارداری بعد سقط

| مشاهده متن کامل بحث + 6002 بازدید | 45 پست
سلام خوبید شما چی شدید رفتید سونوگرافی ؟

نه دیگه نرفتم من پریود شدم و چون مشکل دیگه نداشتم نرفتم پیش دکتر قبلی...چون میهواستم برم پیش متخصص سقط مکرر اینم ک فعلا وقت داده گفتم حالا ک پریود شدم حتما بقایایی نمونده اینم ی بار دیگع سونو مینویسع دیگه

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه دیگه نرفتم من پریود شدم و چون مشکل دیگه نداشتم نرفتم پیش دکتر قبلی...چون میهواستم برم پیش متخصص س ...

وقتی پریود شدید لخته دفع کردید ؟

منم دوم فروردین سقط داشتم ،بعد از اینکه از لک بینی دوهفته پاک شده بودم دیروز پریود شدم

وقتی پریود شدید لخته دفع کردید ؟ منم دوم فروردین سقط داشتم ،بعد از اینکه از لک بینی دوهفته پاک شده ...

مثل پریودای قبل بارداریم بود...متاسف شدم برا سقطت انشالله زودی باردار شی و بچت و صحیح و سالم بغل کنی

2728
من بعد دو تا سقطام ک یکی پوچ بود یکی هم پارسال قلب تشکیل نشد بعد سقط چند روز خونریزی مثل پریودی بود ...

ببخشید شما بعدسقط درد سینه هم داشتین.من دیروز شیاف استفاده کردم دیروز لخته افتاد تاشب خونریزیم کم شد امروز فقط لک بینی دارم.میگم نکنه سقط نشده حالت تهوع ودرد سینه هم دارم میشه منو راهنماییی کنید

پایان شب سیاه سپیداست 
ببخشید شما بعدسقط درد سینه هم داشتین.من دیروز شیاف استفاده کردم دیروز لخته افتاد تاشب خونریزیم کم شد ...

قبل سقط همه علایم مثل درد سینه و تهوع از بین میره برو ی ازمایش یا سونو بده شاید سفط نشده بعضی وقتا لخته دفع میشه اگه مقدارش کم باشه سقط حساب نمیشه خونریزی سقط کم کم دو هفته طول میکشه با ی روز تموم نمیشه ک

2740
قبل سقط همه علایم مثل درد سینه و تهوع از بین میره برو ی ازمایش یا سونو بده شاید سفط نشده بعضی وقتا ل ...

لخته ها یه سه چهارتایی دفع شد باخونریزی تاشب.یعنی هنوز جنینم زنده ست.قرص تاثیری نکرده

پایان شب سیاه سپیداست 
لخته ها یه سه چهارتایی دفع شد باخونریزی تاشب.یعنی هنوز جنینم زنده ست.قرص تاثیری نکرده

چ قرصی خورده بوده اینکه جنین زندس یا نه فقط سونو میتونه بگه ولی من س تا سقط داشتم اولش خونریزی کم ک شدید میشه با درد بعد دفع لخته تا وقتی ک جفت کامل وفع شه بعدش باز خونریزی ب موت ده روز الی دو هفته ک رفته رفته شدتش کم میشه تا فط شه با ی روز خونریزی سفط کامل نمیشه

چ قرصی خورده بوده اینکه جنین زندس یا نه فقط سونو میتونه بگه ولی من س تا سقط داشتم اولش خونریزی کم ک ...

سایتوتک بصورت زیر زبانی و واژینال.خونریزیم قطع نشده ولی کم شده درحد پریودی خفیف ولی لخته فقط روزاول داشتم

پایان شب سیاه سپیداست 
سایتوتک بصورت زیر زبانی و واژینال.خونریزیم قطع نشده ولی کم شده درحد پریودی خفیف ولی لخته فقط روزاول ...

اوه اون ک قرص سقطه نمیدونم اطالاعاتی در موردش ندارم یعنی نمیدونم شاید با قرص سریعتر سقط میشه ولی ی سونو برو مطمن شی بقایای احتمالی نداشته باشی

سلام بچه ها امیدوارم که همتون خوب و سلامت باشید به حق این ماه مبارک رمضان من پارسال ی سقط داشتم ک تو ۱۱ هفته فهمیدم بچم تو ۸ هفته و ۳ روز رشدش توقف کرده و با کلی دارو و قرص و بیمارستان سقط شد ولی بقایاش منو دیوانه کرد چون بچه اولم بود نمیخواستم کورتاژ کنم میترسیدم. بعد اینجا خوندم که نوشته بود مریم گلی بومادران رازیانه رو دم کنید بخورید من ۳ روز دم کردم و خوردم و تو پارک بدو بدو کردم ک خداروشکر پاک پاک شدم.خواستم تجربمو در اختیارتون بزارم ان شا الله بچه های بعدیمون سالم و سلامت بغلمون باشه😍😍😍😍😍😍