2726
عنوان

بقایای بارداری بعد سقط

5957 بازدید | 45 پست

سلام بچه ها من هفته پیش سقط کردم نه هفته بودم قلب تشکیل نشد خود بخود سقط شد...حالا امروز رفتم سونو بقایا ب ابعاد30*14 مونده فعلا نرفتم پیش دکترم ب نظرتون این با دارو دفع میشه ...وای خونریزیم تازه کم شده اگه دفع نشه مصیبت دارم خدایا اخه جرا

من همان پنجره رو ب خیابان بودم /ک شبی بسته شد و رو ب کسی باز نشد

زودتر برو دکتر وگرنه کارت میکشه به کورتاژ. ایشالا ک با دارو رفع بشه

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
عزیزم متاسفم برای سقط. میشه لطفا بگی چه علایمی داشتی؟ یعنی لکه بینی؟ علایم بارداری هم داشتی؟

ممنون.بله علایم بارداری ک فقط سینه هام دردناک بودن تهوع هم همون هفته اول بعدش فقط ی دردهای گذرا تو کمرم و زیر دلم تا هفته ششم ک لک بینی ام شروع شد رفتم سونو ک قلب نبود شیاف داد استفاده کردم دیگه لک بینی نداشتم هفته هشت ک رفتم سونو دکترم گف هم قلب نیس هم جنین رشد نکرده دیگه شیاف استفاده نکن ولی بعد ده روز باز برو سونو ک چن روز بعدش خونریزیم شروع شد و بعد عم سقط شد

پیاده روی سنگین کن. دم نوش گل گاو زبون، آویشن، پونه و زعفرون هم زیاد بخور. طناب بزن. بپر بپر کن حتم ...

دکترم بهد سقط چرا بهم انتی بیوتیک نداد موندم تو این ی هفته هر روز زعفرون خوردم ولی فعالیت کم داشتم بخاطر خونریزی و دل دردم

ممنون.بله علایم بارداری ک فقط سینه هام دردناک بودن تهوع هم همون هفته اول بعدش فقط ی دردهای گذرا تو ک ...

ای بابا. انشالله به حق همین ماه خیلی زود یه بارداری سالم و با آرامش رو تجربه میکنی و مشکل سقط هم حل میشه. توکل به خدا. ممنون که جوابمو  دادین منم خیلی نگرانم آخه

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
ای بابا. انشالله به حق همین ماه خیلی زود یه بارداری سالم و با آرامش رو تجربه میکنی و مشکل سقط هم حل ...

نگران نباش.انشالله ک بارداری سالمی پیش رو داشته باشی.خب برا منم اینطور صلاح بوده.

نگران نباش.انشالله ک بارداری سالمی پیش رو داشته باشی.خب برا منم اینطور صلاح بوده.

قطعا هر چی پیش میاد مصلحت خداست

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

فعاليتتو زياد كن پونه و آويشن دم كن بخور،عطاريها يه دارويي دارن كه خودشون درست ميكنن براي پاك كردن رحمه،يعني اگه بقايا باشه خارجش كنه،برو بپرس ضرر نداره

ايشالا زودي مامان بشي😘

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
فعاليتتو زياد كن پونه و آويشن دم كن بخور،عطاريها يه دارويي دارن كه خودشون درست ميكنن براي پاك كردن ر ...

ممنون

دکترم بهد سقط چرا بهم انتی بیوتیک نداد موندم تو این ی هفته هر روز زعفرون خوردم ولی فعالیت کم داشتم ب ...

معمولا بعد از سقط برای اینکه رحم عفونت نکنه یه دوره آنتی بیوتیک مثل سفکسیم تجویز می کنن. از دکترت بپرس حتما برات مینویسه

معمولا بعد از سقط برای اینکه رحم عفونت نکنه یه دوره آنتی بیوتیک مثل سفکسیم تجویز می کنن. از دکترت بپ ...

امروز رفتم دکترم برام نوشت ممنون

سلام ببخشید شما دفع شد کامل 

نمیدونم ک...روزی گ درد و خونربزیم زیاد بود ی چیزای دفع شد گ در مفایسه با سقطای قبلیم خیلی کم شد بهدشم خونریزیم کم شد و بعد ده روزم همه چی برگشت ب حالتی ک قبل لک بینیم بودم

2706