2737
2734
عنوان

ریسک پره اکلامپسی در غربالگری دوم

7688 بازدید | 15 پست

سلام مامانا من امروز جواب ازمایش غربالگری دومم رو گرفتم 

خدا رو شکر نی نی همه چیزش خوبه اما ریسک پره اکلامپسی (فشارخون بارداری)  رو زده یک به سی و پنج 😔

هیچ سابقه و علامتی ندارم 

کسی بوده با این ریسک پایین فشار خون بارداری نگرفته باشه و به سلامت بارداریش طی شده باشه؟ 

خیلی نگرانم ممنون میشم کمک کنید 

سلام عزیزم من ریسکم 1 به 25 بود، دکتر گفت فعلا خطری تهدیدت نمیکنه گفت نمک اصلا نخورم تا تو ماه هاي بالاتر دچار فشار خون نشم،  در صورتی که الان همش فشارم 10 هست،  مثه اینکه یهو فشار میره بالا و بدن ورم میکنه، اما اگر رعایت کنیم اتفاقی پیش نمیاد

سلام عزیزم من ریسکم 1 به 25 بود، دکتر گفت فعلا خطری تهدیدت نمیکنه گفت نمک اصلا نخورم تا تو ماه هاي ب ...

ممنونم عزیزم که پاسخ دادی 

منم رعایت میکنم دکترمم اسپرین بهم داد

دایم فشار خونم پایین هست و ان شالله خدا کمکمون کنه بالاتر نره 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وقتی فشارت هنوز بالا نیست چرا آسپرین میخوری ؟ من خواهرم فشارش بالا بود و آسپرین میخورد هنوز که هنوزه که بچه ش 10 ساله شده مشکلات عروق داره به خاطر مصرف زیاد آسپرین. اون با آسپرین فشارشو روی 13 نگه میداشت. منم الان فشارم 11 هست و به خاطر سابقه ی خواهر و خاله م که مسمومیت داشتن منم احتمالش هست که بگیرم ولی دکترم آسپرین نداد تا زمانی که سایر نشانه های دیگه ی پره اکلامپسی بروز نکرده.

وقتی فشارت هنوز بالا نیست چرا آسپرین میخوری ؟ من خواهرم فشارش بالا بود و آسپرین میخورد هنوز که هنوزه ...

نمیدونم ولی دستیارش گفت روتینش هست برای اینجور مواقع میده که احتمال افزایش فشار رو کم کنه 

مرسی از راهنماییت عزیزم

2738
سلام عزیزم من هم تازه غربالگری دادم ریسکمو زده 1 به 18..... حالم بده .مشکلی برای جنین پیش میاره؟ من ...

اين عدد ريسك مشكلي پيش نياورد كه ايشالا؟

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
اين عدد ريسك مشكلي پيش نياورد كه ايشالا؟

فعلا که عزیزم خدارو شکر فشارم ختی زیر 11 .دفع پروتیین هم چک کردم نداشتم شکر خدا.نمک نمیخورم.دیگه توکل بر خدا.دکتر گفت مشکلی نیست چون وزنت بالاس این ریسکش بالاس و دلیل دیگه مشگل انعقادی خون که دارم ی دلیل دیگش.که من هپارین میزنم.

فعلا که عزیزم خدارو شکر فشارم ختی زیر 11 .دفع پروتیین هم چک کردم نداشتم شکر خدا.نمک نمیخورم.دیگه توک ...

منم انكسوپارين ميزنم يعني ممكنه بخاطر اون باشه

خدايا شكرت كه كارن و به من دادي
2706