2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند سالته ؟ جواب داد ؟  من ۱۸ سالمه واقعا کلافم کردن اینا

۳۴ در حال حاضر، بله چرا جواب نده. درمان قطعی برداشتن لوزه هاست وقتی لوزه ای نیست سنگ لوزه میخواد کجا تشکیل بشه عزیزم

اگر میشه برای شادی روح پدرم یک صلوات بفرستید  
2728
من سنگ لوزه داشتم. این اواخر دیگه وحشتناک دهنم بو میداد. به خاطر کرونا هم که جرات نمیکردم برم دکتر و ...

عزیزم میشه بیشتر توضیح بدی؟چ مقدار و چقد بجوشونم؟واقعا خسته شدم دیگه

عزیزم میشه بیشتر توضیح بدی؟چ مقدار و چقد بجوشونم؟واقعا خسته شدم دیگه

سلام عزیزم.. دلیل سنگ لوزه طبع بلغمی یا سردی و تری در بدن هستش. من اول گندم و گل‌محمدی رو دم میکردم میخوردم خوب بود ولی آدم بعد یه مدت خسته میشه. اتفاقی متوجه شدم گلاب همین کار رو خیلی بهتر انجام میده. به خاطر همین مقداری گلاب رو در یک لیوان آب میریزم و میخورم. هم بوی دهنم رفته هم بدنم خوشبو میشه. هم برای ضدعفونی و تقویت ب ن عالیه تو این اوضاع کرونا ی. روز یکبار میخورم. گاهی هم نه یادم میره یکی دو روز رو در هفته بخورم. ولی سعی میکنم در طول هفته سه چهار بار بخورم. چون قطع بشه دوباره سنگ لوزه و بوی بد برمیگرده. همش هم مال سردی بدنه. سردی بدن در پشت حلق باعث حتی خروپف هم میشه که من دارم اینو هم متاسفانه 

میشه لطفا طرز تهیه جوشونده رو کامل بگین ؟ واقعا لازم دارم ی روشی ک جواب بده 

عزیزم من الان فقط یک کار انجام میدم برای حل این مشکل و خیلی هم راحته. مقداری گلاب و با یک لیوان آب میخورم هر روز اگر هم نشد هفته ای سه چهار بار. عالیه. چون سنگ لوزه و خرو پف به دلیل سردی وتری بدن یا همون غلبه طبع بلغمی در بدن بوجود میاد. و مردم ایران به دلیل نوع تغذیه شون تقریبا همه طبعمون بلغمی و یا سرد و تر هستش. 

من لوزمو ده ساله عمل کردم برداشتم.الان گوشه سمت چپ گلوم،یه جایی که اصلا در دسترس نیست و حتی دیده نمی ...

سلام.یکماه قبل برای دومین بار عمل کردم.۳۴ سالمه و واقعا درد داشت به نسبت عمل قبل که حدودا ۲۵ سالم بود.دو هفته درد شدید به مرور خوب شدم.الان فقط وقتی خمیازه میکشم درد دارم.ولی خیلی راضی هستم.

2738
آخه انقد كوچيكه كه با دهانشويه هم درمياد. من از بچگي اينجوري بودم خيلي حواسم هست... كوچيك بودم رفتم ...

با دهانشویه چطور تمیز میکنید لامصب اصلا در نمیاد هرچی فشارم میدی 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

سلام به نی نی سایتی های عزیز بیماری سنگ لوزه خیلی بیماری بد و وحشتناکی هستش که هم  درمان قطعی د ...

سلام دوستان این اقایی که این متن رو نوشتن واقعا اطلاعات خوبی دارن در این مورد و مشکلات بوی دهان و عالی راهنمایی میکنند خواهر خودم به ایشون پیام داده بودند و فهمیدند سنگ لوزه دارند و این اصلا اصلا تبلیغات نیست واسه این اقا چون اصلا همچین هزینه ای نمیگرند که بگم تبلیغات😅 من ایشون رو هیچ وقت ندیدم و فقط از طریق آیدی که گذاشتند شناختم😍 همینجا از ایشون تشکر میکنم

از بچگی همبشه بایه چیز نازک مثل خلال دندون حفرشو خالی میکنم

به هیچ وجه نباید سعی کنی خالی کنی دکترم بهم گفت کار خییلی خطرناکیه چون شاهرگ نزدیکه اونجاست و اگه پاره بشه درجا میمیری

سلام من لوزه هام سنگ تولید میکرد الان دوروزه از داروی لوزه تبریزیان (شاطره+جامع) + داروی امام کاظم ع مصرف میکنم خیلی بهتر شده و کم کم داره خوب میشه 

توصیه میکنم حتما قبل عمل و اینا امتحانش کنید 

هزینشم خیلی کمه .

2706