2737
2739
عنوان

آب خوردن دختر یک ساله م

1970 بازدید | 14 پست

سلام مامانا میشه بگید بچه یک ساله تون چقدر آب میخوره؟ دختر من دائم در حال آب خوردنه قبل غذا بعد غذا وسط غذا میان وعده همش آب میخوره،در طول روز تقریبا ۲تا لیوان پر جمعا آب میخوره،از این لیوان آموزشی نی دارا پر میکنم براش خودش برمیداره میخوره

تمام دنیا یه طرف دختر یکی یدونه م هم یه طرف 💗👼💗

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2738

پسر منم سیزده ماهشه همش میگه آبه آبه .اگه ندم گریه میکنه حتی میریم خیابون اینقد تو ماشین میگه بابا آبه ک باباش حتما اب میخره

خدایا شکرت.هنوز تو حیرتم ولی میدونم ک حکمتی هست

خودم سعی میکنم نذارم وسط غذا یا بعد از غذا آب بخوره چون معده ش داغون میشه ولی خب بعضی وقتا اصرار میکنه میگم حتما خیلی تشنه ست بهش میدم. من خودم زیاد اهل آب خوردن نیستم ولی شوهرم دائم میره میاد بطری آب خالی میکنه

تمام دنیا یه طرف دختر یکی یدونه م هم یه طرف 💗👼💗
دختر منم دوساله نيمه خيييلي اب ميخوره مامانم ميگه خودتم بچه بودي همينطور بودي اول ترسيدم بردمش ازماي ...

سلام خانمی تو رو خدا بگو دخترت چه طوره الآن دختر منم الآن دو و نیم سالشه امروز همش آب خورده دارم از نگرانی میمیرم😢😢

😍 دانشجوی پرستاری💉💊😍...اتفاقات خوبم تا افتادن، شکستن...😔😔
سلام خانمی تو رو خدا بگو دخترت چه طوره الآن دختر منم الآن دو و نیم سالشه امروز همش آب خورده دارم از ...

سلام عزيزم دختر من هنوزم گاهي روزا زياد آب ميخوره 

بازم ميگم اصلا نگران نباش من حدود شيش ماه پيش باز هم بردمش آزمايش و مشكلي نداشت 

الان پنج سال و نيمشه 

نگران نباش عزيزم😘😘😘

2706