2733
2734

سلام بچه ها تبریک میگم بهتون . انشاالللله سالم و صالح به دنیا بیان. منم بهمن ماه۹۵ بدون دارو باردار شدم اول گفتند دوتاس ولی برا غربالگری که رفتم گفتند ۳تاست ولی ایست داشتند 😣😭😭😭😭😭هنوز بعد چندماه از یادشون میسوزم. دعا کنید اینبار یه نی نی سالم خدا بهم بده

آسمان ۷...خدایا توکل به خودت.حاجت‌ همه روا کن
سلام اولان مبارک خدا حفظ کنه هم خودت و هم نینی هات و انشاالله که سالم باشن و هر جنسیتی که دوست داری ...

سلام ممنون عزیز همون لترزول و امپول hcg و قرص متفورمین البته متفورمین ۵ ماهی بود استفاده میکردم ولی لترزول یه ماه یعنی یه دوره شما چه داروهای تحریک تخمدان استفاده کردید؟ ایشالا ک نتیجه میگیری ن من ای یو ای یا ای وی اف انجام ندادم

یک جان چه بود صد جان منی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام بچه ها تبریک میگم بهتون . انشاالللله سالم و صالح به دنیا بیان. منم بهمن ماه۹۵ بدون دارو باردار ...

سلام ممنون عزیزم ، وای خیلیییی ناراحت شدم سخته ایشالا ک خدا هرچندتا ک میخوای صحیح و سالم بهت بده . تو چن هفته ایست داشتن ؟

یک جان چه بود صد جان منی 
سلام ممنون عزیزم ، وای خیلیییی ناراحت شدم سخته ایشالا ک خدا هرچندتا ک میخوای صحیح و سالم بهت بده . ت ...

قربونتون. من در واقع توی ۹ هفته ولی هیچ علائمی نداشتم بدشانسی به تعطیلات عید خوردم و دکترم سفر بود بعد که رفتم غربالگری گفت ۲۰ روزه مردند .اگر دیرتر میفهمیدم رحمم از بین رفته بوددیگه کورتاژ شدم

2728
قربونتون. من در واقع توی ۹ هفته ولی هیچ علائمی نداشتم بدشانسی به تعطیلات عید خوردم و دکترم سفر بود ب ...

خداروشکر ک خودتون اسیب ندید ایشالا بارداری بعدی بی خطر و سالم باشه براتون 

یک جان چه بود صد جان منی 
سلام ممنون عزیز همون لترزول و امپول hcg و قرص متفورمین البته متفورمین ۵ ماهی بود استفاده میکردم ولی ...

همینایی که شما استفاده کردید با گنادتروپین کلوموفین hmg سینال اف و خلاصه خیلی تا اینکه پارسال بر اثر استفاده زیاد از داروها تخمدانم پیچ خورد و کارم به اتاق عمل کشید و شکمم و باز کردن خدارو شکر تخمدانم و برگردندو از پارسال فقط متفورمین و ویتامین ای رو ادامه دادم و به تخمدانام استراحت دادم, تو این پنج سال هرجا میرفتم میگفتن پی سی او هستی تا دوماه پیش که باز رفتم دکتر که دوباره شروع کنم برام عکس رنگی نوشت و تو جواب عکس رنگی نوشته بود مشکوک به میوم یا پولیپ دکترم گفت دیگه نیا مطب برو بیمارستان شریعتی بخش نازایی و هیستروسکپی انجام بده, رفتم انجام دادم و خدارو شکر گفتن چیزی ندیدم! گفتن پری که شدی باز بیا  منم که نمیدونم کی پری میشم چون دوماه و نیم یک بار میشم, اما من حس خوبی به اونجا ندارم احساس میکنم خوب پیگیر نیستن گفت شاید آی یو آی بشی دیگه اقعان گیج شدم سه چهار ماه هم طب سنتی رفتم کلی دمنوش و شربت و جیزای عجیب غریب استفاده کردم که اونام نتیجه نداد خلاصه که گیجم نمیدونم چیکار کنم انقد نشدم از عقده دوست دارم یهو سه قلو بشم, برام دعا کن از فرشته های تو دلت بخواه برای منم دعا کنن خدا سه تا هم تو دل من بذاره خدارو شکر که بدون هیچ عملی باردار شدی خدا برات خفظشون کنه و انشاالله به سلامتی بیان تو بغلت

خدایی که از همه مهربونتری از همه تواناتری, شکرت سه تا فرشته هامو فرستادی تو دلم, من به معجزه تو ایمان دارم شکرت معجزتو نشونم دادی وعدتو برام عملی کردی  (وَ قالَ رَبُّکمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکمْ)خدایا شکرت که لحظه شیربن درآغوش گرفتن و شیردادن به نوزادهایمان را روزی من و خواهرانم قرار میدی,  پسرگلم الان که تو دلمی از همونجا از خدا بخواه چشیدن طعم ناب این روازهامو قسمت همه منتظرا کنه, دعا کن خدا دوسه تا دیگه آجی داداشی سریع بعد از تو بفرسته تو دلم خونمون شلوغ تر شه  بعد از این همه انتظار حقمه 
سلام بچه ها تبریک میگم بهتون . انشاالللله سالم و صالح به دنیا بیان. منم بهمن ماه۹۵ بدون دارو باردار ...

انشاالله که به سلامتی بازم باردار شی, عزیزم تو خانواده سابقه چندقلوزایی دارین؟که سه قلو باردار شدین بدون دارو؟هیچ مشکلی ندارین خدای نکرده؟

خدایی که از همه مهربونتری از همه تواناتری, شکرت سه تا فرشته هامو فرستادی تو دلم, من به معجزه تو ایمان دارم شکرت معجزتو نشونم دادی وعدتو برام عملی کردی  (وَ قالَ رَبُّکمُ ادْعُونِی أَسْتَجِبْ لَکمْ)خدایا شکرت که لحظه شیربن درآغوش گرفتن و شیردادن به نوزادهایمان را روزی من و خواهرانم قرار میدی,  پسرگلم الان که تو دلمی از همونجا از خدا بخواه چشیدن طعم ناب این روازهامو قسمت همه منتظرا کنه, دعا کن خدا دوسه تا دیگه آجی داداشی سریع بعد از تو بفرسته تو دلم خونمون شلوغ تر شه  بعد از این همه انتظار حقمه 
2740
انشاالله که به سلامتی بازم باردار شی, عزیزم تو خانواده سابقه چندقلوزایی دارین؟که سه قلو باردار شدین ...

مرسی گلم. دوقلو زایی خیلی داریم ولی ۳ نه

همینایی که شما استفاده کردید با گنادتروپین کلوموفین hmg سینال اف و خلاصه خیلی تا اینکه پارسال بر اثر ...

ممنون فدات ، پس کلی دردسر کشیدی ایشالا و ب امید خدا ک سه قلو باردار میشی سالم و سلامت، ناراحت نباش عزیزم

یک جان چه بود صد جان منی 
سلام میران جون خوبی نی نی ها خوبن رفتی سنو

سلام عزیزم اره رفتم سه تا نی نی دختر دارم خخخخ پسر نبود توش الهی فداشون بشم مهم اینه سالم باشن

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯
آخی مبارکه انشاالله سالم و هر جنسیتی که دوست داری باشن, ببخشید میپرسم شما چجوری سه قلو باردار شدید؟م ...

ممنون عزیزم ان شاالله قسمت شما هم بشه، من بعد از ۶ سال خدا بهم داد کلومیفن و سینال اف زدم گلم

آیلینم هر لحظه به یادتم💔عشقم دوقلوهام👯