2737
2734
عنوان

بلوغ زودرس دختر کلاس دومی داغونم

| مشاهده متن کامل بحث + 121313 بازدید | 387 پست
من یه بطری عرق کاسنی و شاتره رو قاطی کردم روزی سه استکان( یا همون نیم لیوان، که از لیوان کوچکتره) می ...

ببخشید دختر من‌  شش سالگیش که از تب تشنج داشت،میگفتن بهش سردی نده بیشتر گرمی بده ....براهمین هرروز چای نبات دادمش،شیرشو با عسل میخوره ماست رو با نعناع.... واسه گرمی خوردن هم بلوغ زودرس میگیرن بچه ها؟؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خواهش میکنم دخترم الان ۹ سالو نیمه و تا ۶ ماه دیگه یعنی تا ۱۰ سالگی باید تزریق داشته باشه و بعد از ا ...

عزیزم راهنماییم کن  دخترم 6 سالشه، بلوغ زودرس شده، ی ازمایش دادن نرمال بوده اما گفتن علایم بالینی داره، دو باره ی ازمایش با 4 بار خونگیری فرستادن، قبلش ی امپول واریپپتیل زدن،،، شما چکار کردین، رشد استخوانیش، 7.5 سال بوده

سلام استارتر عزیز میشه بگی قد دخترتون رشد کرد و الان توصیه شما چیه ب ای امپول ها بزنیم یا بزاریم روند طبیعیشو طی کنه دخترم ۸/۵ سالشه و سینه هاش کمی رشد کردن ممنون میشم جواب بدین  هنوز دکتر و ازمایش نبردم 

ان شالله  سال ۱۴۰۲ شکوفایی تمام خواسته هام🙏🏻
سلام استارتر عزیز میشه بگی قد دخترتون رشد کرد و الان توصیه شما چیه ب ای امپول ها بزنیم یا بزاریم رون ...

سلام عزیزم.قد که آره رشد می کنند ببرش دکتر .من سر این موضوع خودمو شکستم.الان هر ماه که دخترم پریود میشه و از دلدرد پریودی به خودش می پیچه از درون داغون میشم دخترم هنوز بچه هست خیلی زود بود براش.ما خونمون ۲ خوابه اتاق دخترمو  پسرم یکی هست وقتی دخترم پریود میشه معذبه   می ترسه لباسش کثیف بشه می ترسه ملافش کثیف بشه.الانم استرس اینو دارم که اگر مدرسه هاباز بشه این هرماه با این دلدردش چجوری بره مدرسه کسی مسخرش نکنه تو مدرسه یا لباسش تو مدرسه کثیف نشه.

تهران نیستم بردمش شیراز دکتر زهره کرمی زاده،بهترین دکتر غدد اطفال جنوب هستن هنوز فعلا دخترم آمپول و ...

سلام می دونم این تاپیک برای سالها قبل هست ولی میشه اگه دیدین جواب من رو بدین که الان دخترتون در چه وضعیتی هست آیا رشد قدی خوبی داشته یا نه دختر منم چند روز پیش اولین آمپول رو زده

2738
سلام استارتر عزیز.امروز تاپیک شما رو دیدم و در جریان همه چیز قرار گرفتم.دختر من هم ۷ ساله و کلاس اول ...

غزیزم میشه بگید چیکار کردید ؟دختر منم اینطوره.خیلی نگرانم.

ببخشید دختر من‌  شش سالگیش که از تب تشنج داشت،میگفتن بهش سردی نده بیشتر گرمی بده ....براهمین هر ...

سلام ببخشید من دیر به دیر میام ، بله کسایی ک طبع گرم دارن باید گرمی متعادل بشه 

کسایی که چاقن و رطوبت بالا دارن هم باید رطوبت بدن کم بشه 

دخترمن لاغره ولی طبعش گرمه،  از ۵و نیم سالگی که علائم داشت تا الان که ۸ونیم هست خیلی خوب جلوش رو با تغذیه و حجامت گرفتم

ولی متاسفانه این تابستون کلا بی خیالش بودم، جنوب ایرانم هستیم و به خاطر پیشگیری از کرونا تغذیه مون کلا به سمت گرمیجات رفت، و ازونجایی که دخترم خودش حمام میره من دیر متوجه تغییرات بدنش شدم، الان میبینم سینه ش رشد کرده ، موهای زیر بغل و شکمش هم درومده، سونو  هم افزایش حجم رحم رو نشون داده ، به نظر میاد دیگه از حجامت و کاسنی شاطره گذشته باشه باید ببرم آمپول تزریق کنم

سلام عزیزم.قد که آره رشد می کنند ببرش دکتر .من سر این موضوع خودمو شکستم.الان هر ماه که دخترم پریود م ...

سلام. ببخشید شما آمپول تاخیر بلوغ زدید؟ دخترتون کی پریود شد. قدش چقدر رشد کرد الان چقدره؟ ببخشید به خدا به راهنماییتون نیاز دارم 

سلام عزیزم.قد که آره رشد می کنند ببرش دکتر .من سر این موضوع خودمو شکستم.الان هر ماه که دخترم پریود م ...

لطفا بهم جواب بده، عزیزن، تورو خدا،،، دخترم الان 6 مرحله، واریوپپتیل زده، بردمش دکتر گفته متوقف شده، الان یکم ترشحات سفید رنگ داره،، خطرناکه؟؟؟ نمیتونم بخابم،، حالم بده

تورو خدا، دخترم 6.5 سالشه، کمکم کن،، حالم خیلی بده،،، چجوری بتونم سر کنم، هر 28 روز واریوپپتیل 3.75 میزنم،،خوبه؟؟ دیگه چکارکردی؟؟؟ چرا الان ترشح سفید داره اخه،،، ، 

2706