2737
2739
عنوان

کسی تا به حال با نی نیه 2/5 ماهه با ماشین مسافرت رفته ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 34293 بازدید | 164 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
استارتر شوهر و دخترش

ببخشید بعد شما جطوری فهمیدین؟؟

بیقرار توأم و در دل تنگم گله هاست ... آه و بیتاب شدن عادت کم حوصله هاست ... مثل عکس رخ مهتاب ک افتاده در آب ،،، در دلم هستی و بین من و تو فاصله هاست،،،

تو این کرونا هیچ جا نرو توروخدا بچه گناه داره خدایی نکرده مریض میشه

نه که دوستت نداشته باشم...نه!     فقط میترسم ازت..پیچیده ای!    همونقدر که نداشتنت سخته...داشتنتم سخته!همونقدر که بلدی منو بخوندونی... بلدی اشکم رو در بیاری!   همونقدر که مهربونی...همونقدرم بی تفاوتی!     میدونی آدم نمیتونه کنارت اروم بگیره همون قدر که بلدی امن باشی و اروم ، ممکنه آدم رو پرت کنی ته دره:)
تو کرونا با نی نی ۲۰ سال و نیم هم نباید مسافرت رفت،چه برسه ۲ ماه و نیم.   با تشکر

عزیزم ایت براس سال ۸۹ هست و هر سه نفر فوت شدن 

کاربری دست دونفر بود قبلا ؛ الان از ۱۴۰۱/۷/۲۴  دست یک نفره🤌🏻 از ۹۸ تا ۱۴۰۰ خواننده خاموش بودم 😬
2738
تو این کرونا هیچ جا نرو توروخدا بچه گناه داره خدایی نکرده مریض میشه

بابا برای سال ۸۹ هست و اسی عزیز فوت شده

کاربری دست دونفر بود قبلا ؛ الان از ۱۴۰۱/۷/۲۴  دست یک نفره🤌🏻 از ۹۸ تا ۱۴۰۰ خواننده خاموش بودم 😬
امروز 12 سال از فوت زهرای عزیز و همسر و دخترش میگذره کاش بود و با ترنم 12 سالش میرفت مسافرت😭

وای دلم آتیش گرفت😭خدا رحمتشون کنه

میگن دخترا بابایی اند راسته...حتی اگر برای خودت مادر شده باشی باز همان دخترک بهانه گیری هستی که تا بغض میکنی به شانه های مردانه ی بابا پناه میبری...اما امان از روزی که روزگار پشت و پناهت را با خود به آسمان ببرد...دخترک زیر بار این غم پیر میشود و خمیده...برای بابای آسمونیم یه صلوات میفرستی؟🥲

وای چقد ناراحت کننده بود تاپیک داشتم میخوندم تا به صفحه دوم رسیدم😔😔روحشون شاد

🍋 ellen_.art@ لطفا از پیجم حمایت کنید مرسیییی🍋🍋🍋ما نینیسایتیا گرسنگان عکسی هستیم  🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋به صورتی بودن گوگولی بودن اینجا نگاه نکن این سایت خیلی ترسناکه👹☠️☠️🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋ellen_.art@ آموزش گوگولیجات 🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍋🍒🍋🍋🍋🍋🍋
2706