2733
2734
عنوان

مرخصي استعلاجي

180 بازدید | 8 پست

كسي بوده بخاطر كوتاهي سرويكس رفته باشه مرخصي استعلاجي؟ بيمه اذيت نكرد سر پرداخت حقوق؟

زندگی کنید برای رویاهایی که منتظر حقیقی شدن به دست شما هستند. شما فرصتی برای بودن دارید. پس ساکت ننشینید. بگذارید همه بدانند که شما با تمام توانایی ها و کاستی ها شاهکار زندگی خودتانید. کافی است لحظات گذشته را رها کرده و برای ثانیه های آینده زندگی کنید. چون رویاهایتان آنجاست و شما فقط و فقط یکبار فرصت زندگی کردن دارید .
فک کنم بشه بگیری اگه دکتر نامه بده استعلاجی بهت میدن 

دكترم بهم نامه داده ولي مي گن بالآي ١٥ روز بايد بري كميسيون بيمه و اونا اذيت مي كنن

زندگی کنید برای رویاهایی که منتظر حقیقی شدن به دست شما هستند. شما فرصتی برای بودن دارید. پس ساکت ننشینید. بگذارید همه بدانند که شما با تمام توانایی ها و کاستی ها شاهکار زندگی خودتانید. کافی است لحظات گذشته را رها کرده و برای ثانیه های آینده زندگی کنید. چون رویاهایتان آنجاست و شما فقط و فقط یکبار فرصت زندگی کردن دارید .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دكترم بهم نامه داده ولي مي گن بالآي ١٥ روز بايد بري كميسيون بيمه و اونا اذيت مي كنن

اداره تا سه روز قبول ميكنه بيشتر از اين بايد بيمه پرداخت كنه كه دو هفته بايد بره كميسيون.... بيمه كلا دردسراي خودشو داره

دختر پاییز که باشی عاشقانه هایت را پایانی نیست..
2731
اداره تا سه روز قبول ميكنه بيشتر از اين بايد بيمه پرداخت كنه كه دو هفته بايد بره كميسيون.... بيمه كل ...

ساينا جون شما هم مرخصي رفتيد؟ منظورم بيشتر از ١٥ روزه؟

ساينا جون شما هم مرخصي رفتيد؟ منظورم بيشتر از ١٥ روزه؟

من دو هفته استعلاجي داشتم كه به خاطر دردسرا و دوندگي كه داشت فقط سه روزش رو استفاده كردم بقيه اش از مرخصي ماهانه ام كم شد

دختر پاییز که باشی عاشقانه هایت را پایانی نیست..

آره باید بری سخت میگیرن

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظرتیم کوچولوی مامان    
آره باید بری سخت میگیرن

نمي دونم از يه طرف سلامتي بچه ام براي مهمه از طرفي هم نگران كارم شدم خدا ازشون نگذره

نمي دونم از يه طرف سلامتي بچه ام براي مهمه از طرفي هم نگران كارم شدم خدا ازشون نگذره

واقعا ازشون نگذره منم الان نه ماهمه هنوز میام سرکار میگه مشکل نداری استعلاجی نمیدن 

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظرتیم کوچولوی مامان