2737
2734

کره و خامه همیشه بزن تو غذاش

جو خیلی چاق کنندست سوپ جو درشت کن

رشته فرنگی و ماکارانی همیشه بزن تو سوپاش

سیب زمینی هم چاق میکنه

حلیم درست کن براش خیلی وزن میده

چمدوقتشه؟

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
کره و خامه همیشه بزن تو غذاش جو خیلی چاق کنندست سوپ جو درشت کن رشته فرنگی و ماکارانی همیشه بزن تو ...

همه غذاهاشو مقوی میکنم ولی بی فایده ست. 19 ماهشه وزنش 8/200 😳😳وزن تولدشم کم بود 2/500

دکتر براپسرم شربت میم اورنج داده خیلی خوب میخوره دادنی تو این ماه یه کیلو اضافه شده دوسالشه

من بردمش دکتر تغذیه شربت فروگلوبین داده. این شربتی که میگین مکمله؟ 

این پیج رو فالو کنید خرید کنید ازش عالیه

مکمل های وزن دهی کودک دارن خیلی خوبه 

@food_bayby_company

قبل از اینکه حرف بزنی از یک تا ده بشمار ببین واقعا لازمه؟ اگه لازم بود بازم از یک تا ده بشمار🤐

منم پسرم ۴.۵ سالشه و فقط ۱۵ کیلویه...خیلییی لاغره...همه جور دکتری بردمش و تقویتی میدم...از نوزادی رفلاکس داشت اما الان شکر خدا خوب شده...اما وزن نمیگیره

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2738
این پیج رو فالو کنید خرید کنید ازش عالیه مکمل های وزن دهی کودک دارن خیلی خوبه  @food_bayby_co ...

تو اینستا 

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
بله دارم پیجشو ولی میترسم مکمل بدم میگن خوب نیست واسه بچه 

نه عزیزم تو فامیل ما چندین نفر استفاده میکنن خیلی راضین مکمل بد ک نیست همش ویتامینه

قبل از اینکه حرف بزنی از یک تا ده بشمار ببین واقعا لازمه؟ اگه لازم بود بازم از یک تا ده بشمار🤐
2706