2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
کاش همه غریب بشن شیراز والا بهتر از این شهرم مگه هست؟؟؟؟ 

👏👏👏👏👌👌

پدر.. همون کسیست که لرزش دستش دیگه چیزی ازچای توی استکان باقی نگذاشته ولی بهت میگه به من تکیه کن وتو انگارکوه را پشتت داری.

[QUOTE=46202379]اواز دهل شنیدن از دور خوش است عزیزم تا وقتی ک خوب و خوشی همه هستن همین ک نیاز پیدا کنی بهشون ...[/QUOT

نمیدونم شاید آدمایی که با من برخورد داشتن خوب بودن اتفاقن خیلی کمکم کردن همکار بودیم

من شیرازی هستم  و با افتخار میگم همیشه 😍😍😍مرسی از لطف دوستان😘خوبی از خودتونه

لهجه شیرازی هم دارم اتفاقا😆

به از این چه شادمانی 💖                                        که تو جانی و جهانی💖

منم یه مدت اونجا بودم خیلی برام سخت بود

اولش که رفتیم کلی دوست پیدا کردیم هر هفته مهمونی و باغ و...

خیلی هم مهمونی میدادیم دعوت میکردیم رستوران

یه مدت گذشت یه مشکلی برای شوهرم پیش اومد خیلی خیلی دستمون خالی شد و اوضاعمون خراب شد

در عرض یک ماه همه پریدن 

دوستای صمیمی صمیمی که هر هفته خونمون بودن

زنگ میزدیم پنجشنبه جمعه ها دیگه جواب نمیدادن 

از یه جای دیگه میشنیدیم همه شون رفتن مسافرت

دیگه ارتباطمونو با همه قطع کردیم

حالام که دیگه اومدیم از اونجا

ولی همیشه یادم میمونه

اواز دهل شنیدن از دور خوش است عزیزم تا وقتی ک خوب و خوشی همه هستن همین ک نیاز پیدا کنی بهشون ...

ببین عزیزم من به دور از تعصبات میگم. این که میگید ویژگی همه شهرهای بزرگه. و استثنا هم داره.

آرامش خود را به هیچ کس و هیچ چیز وابسته نکن تا همیشه آن را داشته باشی.....!🌹    

شیرازیها که در مقایسه با بسیاری از شهرهای دیگه بسیار خونگرمتر و غریب نواز تر هستن

منتها توقع کمک و یاری در مواقع سخت و بحرانی

عزیزم این روزها از نزدیکترین افراد خانواده هم نمیشه داشت

این روزها برادر پشت برادر رو خالی می کنه

اونوقت شما از هفت پشت غریبه چه توقعی داری؟ 

والا من یکبار به یکی از شهرها رفتم

خانمی که اهل اون شهر بود و همراهمون بود میگفت واه واه جمعه ها اهالی شهرای دیگه می ریزن اینجا راحت نیستیم حالا تو پارکه چنتا خانواده بیشتر نبودا

تازه شنیدم مهاجرا رو هم داخل شهر سکنی نمیدن و تو شهرکها هستن

اونوقت مردم شیراز از دیرباز اونقدر غریب نواز و مهمون نواز بودن که الان شیراز شده شهر هفتاد و دو ملت. دیگه به زور میشه توش یه شیرازی اصیل پیدا کرد از بس همیشه از همه جا مهاجر داشته

الانم دیگه تو این دور و زمونه فقط باید دعا کرد خدا آدم رو به کسی محتاج نکنه وگرنه آشنای همخون هم به زور دست آدمو میگیره. 

شیرازیها که در مقایسه با بسیاری از شهرهای دیگه بسیار خونگرمتر و غریب نواز تر هستن منتها توقع کمک و ...

باهاتون موافقم. مخصوصا این روزا شیرازی اصیل خیلی کم تو شیراز پیدا میشه

آرامش خود را به هیچ کس و هیچ چیز وابسته نکن تا همیشه آن را داشته باشی.....!🌹    
2706