2733
2734
عنوان

شما بودين با كسى كه قبلا صيغه كرده ازدواج ميكرديد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 8330 بازدید | 206 پست
اتفاقا اونایی باید جواب بدن ک میگن دوس دختر دوس پسر داشتن قبل ازدج ب خود شخص مربوطه ومهم بعد ازدواج ...

جدا؟!!خوب این فتوا جدیده حتما!  کسایی که من میشناسم اینجا با هر دونوع کثافت کاری مخالفن چه شرعی چه غیرشرعی!!نه اینکه شما هرکاری خواستی بکن منتها حلال خدا باشه.دروغ بگو بعدش بگو مصلحت بود نزول خور باش نماز بخون. میشوره میبره !!بعدشم حدیث بیار لاتجسسو!!!شما از کجا میدونید اینا پیش خدا عزیزتر نیستن!!

منُ اینجا میبینی میسوزی؟؟.                                بِسوز بِسوز که داری خوب میسوزی😉✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تازه پس فردام میگه مشکلت چی بود که با صیغه مشکلی نداشتی اون موقع میگه حتما خراب بودی

خدای عزیزم به معجزه هایت ایمان دارم وقتی ایمانت را درون قلبم احساس میکنم ارامش میگیرم .کمکم کن خدای من
2728
اين چه حرفيه!! 

یعنی اینکه این اقا قبلن رابطه جنسی داشته واین خانم بار اولشه پس بنظرم بهتره با یکی مثه خودش که باراولشه ازدواج کنه

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
دوستان پسری میشناسم مجرد با زن متاهل رابطه جنسی هم ذاشته خوب دوست بودن با اسم صیغه هم سر خودشو کلاه ...

اگر خانمه‌شوهردار باشه ومنظورتون ازمتاهل اینه حکم قانونی و شرعی اقا و خانم سنگساره که‌ فک کنم الان تبدیل به اعدام شده

البته درصورتی که زن بارضایت قلبیش تن به رابطه داده باشه نه به اجبار

تازه عضو شدم ولی خیلی وقته خواننده ی خاموشم        

از یاد اوریش حالم بد میشه اما منم بعد عقد فعمیدم شوهرم مجردیش ی زنو صیغه کرده بوده هیچکسم خبر نداشت حالم ازش بهم میخوره وقتی یادم میافته

ولی تو این سه سال که باهمیم چیزی ازش ندیدم حتی با دوستاشم قطع ارتباطه

2738
از یاد اوریش حالم بد میشه اما منم بعد عقد فعمیدم شوهرم مجردیش ی زنو صیغه کرده بوده هیچکسم خبر نداشت ...

چقد سخته تحملش 😔منم دارم زندگي مو ميكنم ولي داغونم و به روم نميارم ولي از درون داغون شدم مخصوصاً وقتي بهم دست ميزنه بدتر ميشم همش جلوي چشمم مجسم ميكنم اين كارا رو با يكي ديگه هم كرده 

البته الان كه چن ساله با هم هستيم از هر لحظه اش خبر دارم و هميشه با منه 

چقد سخته تحملش 😔منم دارم زندگي مو ميكنم ولي داغونم و به روم نميارم ولي از درون داغون شدم مخصوصاً وق ...

باید سعی کنی از ذهنت بیرون کنی این فکرارو منم وقتی بشینم بهش فکر کنم ازش متنفر میشم ولی بیخیال شو اونموقع ما تو زندگیشون نبودیم

حالا به این فکر کن که ۹۹درصد مردا این کارارو کردن حالا یکی لو میره یکیم نمیره 

عزیزم مگه ما گفتیم کار اونا درسته!!!کسی از رابطه قبل ازدواج دحتر پسر حمایت نکرد.منتها ما داریم میگیم ...

شما خدایی؟؟🙄 یا دین جدید ساختی؟؟؟

من دخترم و از صیغه هم خوشم نمیاد ولی همین الان داخل دبیرستان میشنوم دخترایی ک س ک   س دارن با دوس پسراشون 

ازشونم ک میپرسی میگن چطور نیازمونو رفع کنیم؟؟؟😐 

حالا اینکه شزایط لازمه رو واسه صیغه رعایت میکنن یا ن رو نمیدونم 

در کل یا اسلام رو قبول داری یا نداری 

نمیشه ی بخشش رو نخوای 

یا مرجع تقلیدت رو قبول داری یا نداری

پستاتو دیدم و جریان هایی ک داخل دانشگاه میبینم 

واقعا شماهایین ک دارین باعث فساد و زنا ...میشین 

خواسته یا ناخواسته