2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من لوبیا پلو یا عدس پلو میبرم همیشه

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌

کتلت که سرد بشه یجوری میشه

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌
2740
خراب نميشه؟بو اينا نميگيره بمونه تو ظرف؟

نه من مامانم مباورد مشکل نداشت ۳-۴ ساعت چیزی نیس انگار به بچه تغذیه دادی ببره مدرسه

به جز مایونز بقیه چیزا میشه برد فکر کنم

واقعيت اينه كه زندگي فقط يه قانون داره كه تونسته بارها آدم هارو از مرز سكته نجات بده قانون طلايي به اسم.... به درك  

ساندویچ مرغ. ترو تمیزم هست. بوی خاصی هم نداره. ولی ساندویچشو اگه درست کردی گوجه و خیارشورشو نذار که نونت خیس نشه. همونجا می تونی بذاری. البته کلش رو هم همونجا می تونی درست کنی اگه دستات تمیز باشه.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
کتلت بوش تو اتوبوس مردمو دیوانه میکنه        

کتلت مگه چقد بو داره؟

واقعيت اينه كه زندگي فقط يه قانون داره كه تونسته بارها آدم هارو از مرز سكته نجات بده قانون طلايي به اسم.... به درك  

فلافل بنظرم از کتلت بهتره میزاری تو نون باگت با گوجه خیار و..آماده و  جمع و جور😉