2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من كه ديگه اينقد عصبي ام كه حد نداره اشكم دراومد امروز چند روزه همسايه بالايي صبحها روضه داره تا ساعت يك مهمونا هست بكوب بكوب وخداحافظي تو راپله هاو صداي مداح رو نگم براتون..... از اونور هر روز بعد از ظهر مغازه جلو در برا خودش مداحي ميزاره زياد ميكنه جوونها جمع ميشن هر كر.....به امام حسين ديگه خسته شدم يكي نيس بگه تو كه زه روز ميخاي روضه بگيري حداقل خونه دربست بگير ما چه گناهي كرديم اخه..... بخدا با اينكار فقط مردمو دارن فراري ميدن

ای خدای تنهاییِ من، چه بسا هر گره ای که در کار من می‌اندازی، همچون گره‌های قالی باشد که با آنها برای سرنوشتم، نقشی زیبا بیافرینی. هرچه مرمر ساییده‌تر شود، مجسمه زیباتر می‌شود.
2738

بنی فاطمه قشنگ میخونه... از کریمی اص1لا خوشم نمیاد

بسلامتی روزیکه تو کلاسمون غائب شم،بپرسن کجاس؟ بگن دیشب به عشقش رسید💏💏💏             فقط یادت نره☝      شدی عشق کسیکه از همه عااااشقتره 😍    اینو یادت نره،عشقم*A* فقط با من بخند😁😁      دیگع چشماتو رو دور و بری هاتم ببند😏     اره با من بخند😁😁     
2706