2733
2734
عنوان

جراحی بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 917 بازدید | 42 پست

اگر راضی شد حتما خبرتون میکنم. مرسی از همه تون

اللهم  صلي علي سيدنا محمد وعلي آله وصحبه وسلم تسليما كثيرا ...شکسته های دلت را به بازار خدا ببر، خدا، خود بهای شکسته دلان است 

خواهش می‌کنم گلم

همسرجانِ جانم💝  🦄 آمده ام نامه فدایم شو📝برایت بنویسم ...!! هرماه ،شاید یکبار شاید هم بیشتر آغوشت  ۲۴ ساعته باید برای من باشد تا پیراهن لیمویی ات بشود بوم رنگ چشم های ریمل زده به اشک نشسته ام!! اصلا میخواهم تا میتوانم صورتم را برویش بکشم تا حتی پیکاسو در کنارم کم بیاورد...آرامِ جانم ، من خسته ام و نمیشود و فوتبال دارد و استقلال میخواهد قهرمان شود حالی دلم نیست . از سرکار که می آیی باید قرص های احساسم را یک به یک روی لبهایم 💏 💕 بکاری ... یاصبح ها که شال و کلاه میکنی برای رفتن مهم نیست که چقدر  توی دلم قربان صدقه ی عسلی های خواب آلودت شوم💝 مهم این است که هیچکدام دلیل نمیشود که بوسه صبحم 💋 را نداده بروی ...قلب کوچکم که بیقراری لب هایت را بکند باید تحویلم بدهی 💕🌸💏🌸💋💋💋💕🌸الکی که نیست جانم !! یک عدد فنچ کوچک  داری که اگر به قلبش نرسی باید جان دادنش را به تماشا بنشینی...🌸💝

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره واقعا میخوام عمل کنم چند ساله میخوام ولی نشده . نمیدونی همین دکتر فاروقی  حدودا قیمتش چقدر ...

دکتر قارونی عزیزم

تا پارسال میدونم ۴ و خورده ای تا ۵ میگرفت الان احتمالا یکمی بیشتر شده باشه

اگه بخوام وضعیتمو توصیف کنم باید بگم که:دریا طوفانیه؛قایق سوراخه؛پارو شکسته؛ ولی انگیزه زیاده خیلی زیاد.....از کوسه هام نمی‌ترسم!😊
2728
ببین دو تومن توتهران بعید میدونم پیدا کنی باید بری شهرستان بعدم نتیجش یهو میبینی خوب نشه دکترایی که ...

بخاطر ارزون بودن یهو میرین پیش دکتری که کاربرد نیس بینیتونو نابود میکنن. بهتره برین پیش فوق تخصص جراحی پلاستیک که بدونه باید چیکار کنه. 

2740

دکتر راستکاری کارش فوق العادست . من خودم سه سال پیش جراحی بینی انجام دادم خیلی راضی بودم. تمام فامیلامون بینیمو میبینن خوششون میاد. خیلی طبیعی عمل میکنه و اصلا هم جای بخیه نداره. مطبش تو پاسدارانه شماره تماسش اینه  22882609-10

دکتر نسرین راستا فوق العادست کارش نمونه کاراش تو سایتش هست https://dr-rasta.com
من خودم واسه عمل بینیم رفتم پیشش خیلیم راضی بودم. بینمم گوشتی بود
یه سامانه نوبت دهی آنلاین راه انداخته که دیگه نیاز نیست بری مطب نوبت بگیریم خیلی راحت میشه وقت گرفتم ازش https://mavarateb.com/doctor/دکتر_نسرین_راستا

من دکتر مجید نداف کرمانی را می‌شناسم که کارش خیلی خوبه زن داداش خواهرم پیش اون عمل کردند و با ان بینشون قشنگ شد حالا اگه خواستی جراحی بینی  انجام بدی میتونی بری توی اینترنت اسمشو سرچ کنی و نمونه کاراشون رو ببینی ولی به نظرم به صورت حضوری برو پیش شوند اینجوری بهتره قشنگ میتونه معاینه کنه و بهت بگه که بعد از عمل تقریباً نتیجه جراحی چی میشه چطوری میشه