2733
2739
عنوان

دلم خیلی شکست

724 بازدید | 23 پست

بچه ها من کلاس کنکور ثبت نام کردم.بهم گفتن یه کلاسی برگزار میشه با اولیات میای.منم عروسی کردم یه ساله از خانوادم دورم.گفتم چیکار کنم نکنم به مادرشوهرم که عممه بگم.امروز رفته بودم بهش گفتم عمه میتونی باهام بیای.غیر مستقیم گفت نه.منم خیلی دلم شکست.آخه من مامانمو از کجا بیارم خدایا.چیکار کنم آخه؟😔

Dunya Anneme deyme noulur

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مامانا رو برای این میخوان که بهشون بگن شرایط رو برای درس خوندن شما آماده کنن.شما که مامانت ازت دوره.چه فرقی میکنه توی این کلاس باشه با نه.ضمن عزیزم شما که در شرایط سنی ای هستی که هنوز انقدر وابسته به مامانتی چرا ازدواج کردی

کلاس با اولیا😐درک نمیکنم

بابا میخوان چرت و پرت بگن دیگه.ارامش داشته باشه خونه و فلان.منم خواستم برم شاید چیزی درباره درس خوندن و فلان بگن.حالا با همسرم نمیخوام برم چون اکثرا پدرو مادرا میان.تنهایی هم که😧جایی پدر و مادر کرایه نمیدن؟😐

2740

وا 😐تو چرا رفتی گفتی مادرشوهرت بیاد مگه بچه دبستانی هستی اونجام میگفتی من خودم متاهلم😏

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔
بابا میخوان چرت و پرت بگن دیگه.ارامش داشته باشه خونه و فلان.منم خواستم برم شاید چیزی درباره درس خوند ...

بهشون گفتی متاهلی؟

فروش صندلی ماشین ببه کانفورت کاملا نوhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/2385516/فروش-صندلی-ماشین-کاملا-نو?postId=78770562
مامانا رو برای این میخوان که بهشون بگن شرایط رو برای درس خوندن شما آماده کنن.شما که مامانت ازت دوره. ...

من وابسته مامانم نیستم.حالا این یه مورد پیش اومده که طبق قانون میخوانشون.😑