2733
2739
عنوان

آدمهای فضول...

570 بازدید | 13 پست

ما رسم جهاز دیدن و سیسمونی دیدن داریم اما واقعا فامیلای پرو و حرف مفت زنی داریم،منی که سرم به کار خودمه حرص میخورم از این رفتاراشون بخاطر همین نذاشتم مامانم باز برای سیسمونی دعوتشون کنه که خون به دلش کنن مخصوصا از سمت خانواده پدرم

هرچی بخری میگن چرا خرید نخری میگن چرا نخرید،اصلا به کسی چه که کی چی میخره چی نمیخره

با اینکه وضع پدرم خوبه و یه سیسمونی توپ داده دلم نمیخواد بیان ببینن

حالا دیشب ۲دخترعموهام گفتن ما برنامه ریختیم همگی بعد عاشورا بیایم خونت بهت سر بزنیم....

فکر کن سر بزنن!!!!؟یا فضولی کنن و دستور بدن؟!

حتی واسه زایمانمم هم اظهار نظر میکنن،آخه کی از شما نظر خواست!!!!

خیلی حرصم دراومده اگه زنگ زدن که بیان بهشون چی بگم که قشنگ ضایعشونم کرده باشم؟

اصلا فکرم نمیکنن من ۳هفته دیگه زایمان میکنم با این وضعم میخوان خراب شن سرم که چی بشه

مادر شدن یعنی زندگیت بسوی یه هدف خاص میره،اونوقته که ثانیه ثانیه زندگیتو به وقت مادری تنظیم میکنی.

بهشون بگو نیان

عذر خواهی کن بگو حالم خوب نیست نمیتونم مهمون داری کنم باشه ایشالله بعد زایمان

حاجیتون رفت پی کار و زندگیش  ایشالله هرکی آرزوی مامان شدن داره زودتر به آرزوش برسه واسه منم دعا کنه  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب بیان ببینن تا چشش.ن درآد،هرچیم گفتن با شوخیو خنده جوابشونو بده

دوست و دشمنو باید موقع تقسیم                           ته دیگ سیب زمینی شناخت😀😁                        به هیچ معیار دیگه ای اعتنا نکنید😌✋                      تاکید میکنم.هیچ معیاری😌🙃                           
2728

هیچی در اتاق دخترت رو قفل کن کلیدش رو بده دست شوهرت بعد بگو بیان بگو بهم ریخته بود هنوز نچیدم بزار بیان از فضولی دق کنن😐

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄
هیچی در اتاق دخترت رو قفل کن کلیدش رو بده دست شوهرت بعد بگو بیان بگو بهم ریخته بود هنوز نچیدم بزار ب ...

واقعا دق میکنن...

میدونم دارن میترکن از فضولی

مادر شدن یعنی زندگیت بسوی یه هدف خاص میره،اونوقته که ثانیه ثانیه زندگیتو به وقت مادری تنظیم میکنی.

بگو موندم خونه مامانم

دوست من اگه تحمل نظرات مخالف رو نداری، تاپیک نزن. دلیلی نداره همه باهات هم عقیده باشن. اگرم تاپیک زدی، نظر مخالف هم دیدی، لااقل توهین نکن. شعور داشته باش. مرسی.
خب بیان ببینن تا چشش.ن درآد،هرچیم گفتن با شوخیو خنده جوابشونو بده

نمیخوام ببینن اصن میخوام توی کف باشن

2740
واقعا دق میکنن... میدونم دارن میترکن از فضولی

بهتر بزار دق کنن ادمای فضول و باید دق داد😂😂

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄
نمیخوام ببینن اصن میخوام توی کف باشن

خب هرباز زنگ زدن بگو خونه نیستم بالاخره بهشون بر میخوره دیگه نمیان

دوست و دشمنو باید موقع تقسیم                           ته دیگ سیب زمینی شناخت😀😁                        به هیچ معیار دیگه ای اعتنا نکنید😌✋                      تاکید میکنم.هیچ معیاری😌🙃                           

این کوته فکری ها و چشم و هم چشمی ها کی میخواد تموم بشه.. الله اعلم

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
خب نزار ببینن اومدن در اتاق رو قفل کن.اینکارو منم کردم بنده خدا داشت دق میکرد ولی نمیتونست حرف بزنه

اون یکی بوده حتما این ها خیلی اند

کل فامیل،اونوقت عمه هام بر میگردند یچیزی بهم میگن