2752
2734
عنوان

دور سر بچه هاتون چقدر بود

21418 بازدید | 27 پست

سلام میشه بگید دور سر بچه هاتون چقدر بود موقع تولد و بعدش توی بهداشا چقدر شد.    دخترم موقع تولد 33 بوده و چهار رورگب35 مگه میشه اینهمه رشد توی چهار روز بعدش چهارده روزگی شد 35،5 و یه ماه و نیمگی 38

💮باورتون میشه با معجزه ای که خدا برام به وجود آورد تونستم به این هفته بارداری برسم....💮خدا جون مممنونم😘

عزیزم من اطلاعی ندارم

فقط بهداشت ب خواهرشوهر منم گفته بچه دور سرش بزرگه ولی نگرانی نداره 

اگر مشکلی بود ک بهداشت اطلاع میداد

دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم من اطلاعی ندارم فقط بهداشت ب خواهرشوهر منم گفته بچه دور سرش بزرگه ولی نگرانی نداره  اگر ...

عزیزم بچش مشکلی نداره

💮باورتون میشه با معجزه ای که خدا برام به وجود آورد تونستم به این هفته بارداری برسم....💮خدا جون مممنونم😘

ببين اون نمودار رشد رو داري ؟ طبق اون علامت گذاري كن عددهايي كه داري بعد ببين با نمودار طبيعي اختلاف داره يانه 

درضمن نگران نباش من ديدم دكتري كه الكي سانت ميكنه ديدم ميگم بچه تكون ميخوره اونم رو هوا يه چي ميگه

به عنوان یه دانشجوی علوم پزشکی میگم عزیزم سرسری نگیر و نسبت بهش بی تفاوت نباش برو سونوگرافی واسه سر بچت چونکه ممکنه خدای نکرده آب باشه

نارگیلت بشم ساریتا شدن بلدی🙊
نه والا فسقلی خیلیم زبر و زرنگه

اهاااا منم میگم حتما بیمارستان اشتباهی اندازه گرفته 

ببين اون نمودار رشد رو داري ؟ طبق اون علامت گذاري كن عددهايي كه داري بعد ببين با نمودار طبيعي اختلاف ...

تقریبا رو صدک شصت هست

نگران نباش عزیزم ، اگه مشکلی بود بهت می گفتن، پسر من موقع تولد ۳۴ بود، الان ۶ ماهشه فکر کنم ۴۳ باشه، اینم که میگی در عرض چند روز کلی رشد کرده از کجا معلوم که زمان تولد دقیق اندازه گرفتن؟ این استباهات پیش میاد گاهی

...

بچم دنیا اومد دور سرش 37 و نیم بود..

ارثیه سرمون درشته...

طبق نمودار کارت واکسنش محاسبه کن

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸برای حاجتم صلوات بفرستین 🌹فدای دل مهربونتون 💖
به عنوان یه دانشجوی علوم پزشکی میگم عزیزم سرسری نگیر و نسبت بهش بی تفاوت نباش برو سونوگرافی واسه سر ...

خوب اگه اب باشه چرا الان رشدش طبیعی هست بعدش توی چهار ردز اینهمه رشددددددد

تا ۳ ماهگی دور سر ماهی ۲ سانت رشد میکنه ، از ۳ ماه تا ۶ ماه ماهی یک سانت،اگه دور سر بچتون ۳۵ بوده ال ...

بلهوعزیزم اگه 35 باشه که رشدش عالیه میگم حتما اشتباه کردن اگه مشکلی بود الان هم رشدش زیاد بود دی،ه

2706