2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب شما راهکاری ندارین البته فعلا رفتم دکتر دارو داده

سلام خانمي

ميشه بگين چكارا كردين واسه بارداريتون؟؟

عرق رازيانه جواب داد؟؟

لطفاً واسه مامان شدنم دعا كنيد ، اما شك ندارم نهايتش زمان ببره ابان سال ٩٨ بايد انتظار بكشم ، تا اون موقعه باردارم ،شايد همين ماه باردار شم ،ولي ميدونم امام حسين حاجتمو ميده ، شك ندارم چون ميدونه جدمه بايد بهم نگاه كنه 😍. من منتظر جوابم امام حسين 🙏
سلام خانمي ميشه بگين چكارا كردين واسه بارداريتون؟؟ عرق رازيانه جواب داد؟؟

سلام گلم حقیقتش من چن ماه پشت سرهم دکتر رفتم وامپول برای باردارشدن زدم و تو دوران پریود چای زعفرون و چیزای گرم میخوردم خداروشکر باردارشدم انشالله شمشا هم باردار شی

2731
سلام منم ماه دوم اقدام هستم.این ماه از روز پنجم پری تا هفت روز صبح ها عرق رازیانه خوردم و عصرها عرق ...

سلام عزیزم. لطفا در صورت امکان جواب بدین خیلی واسم مهمه. میخوام بدونم با این روش بسلامتی باردار شدین؟ 

2740
بچه ها من باردار شدم.امروز جواب آزمایشمو گرفتم.این ماه عرق رازیانه و عرق بومادران خوردم

خداروشکر عزیزدلم خداروشکر هزاران تبریک 

منم توو اقدامم 

راستش این ماه از روز ششم پری تا هفت روز عرق رازیانه خوردم امیدوارم نتیجه بگیرم. دعام کنید

عزیزم باردار شدی انشالله؟

نه متاسفانه عزیزم 

فقط باعث شد ده روز پری عقب بیفته و از این بابت خیلی پشیمون شدم ک چرا خودسرانه این کارو کردم میترسم....چون چند روزه پری تموم شده اما همچنان کمرم و زیر دلم درد میکنه باید حتما یه معاینه و سونو برم.

بچه ها من باردار شدم.امروز جواب آزمایشمو گرفتم.این ماه عرق رازیانه و عرق بومادران خوردم

میشه بگین جوری عرق رازیانه و بومادران مصرف کردین؟ 

اگه کسی امضام رو دید برای اینکه خدا  بچه های سالم و صالح به من و همسر مهربونم بده صلوات بفرسته لطفا🥹
میشه بگین جوری عرق رازیانه و بومادران مصرف کردین؟ 

از روز پنجم پریود به مدت هفت روز صبح ناشتا یه اسکان عرق رازیانه و عصر یه استکان عرق بومادران . تایمش دقیقا همینا که گفتم باشه

و خدایی که در این نزدیکی است.....
2706