2737
2739

سلام دوستان..من میخوام باردار بشم ۳ ماهه اقدام کردم ولی خبری نیس..پرولاکتینم طبیعیه..آزمایشم دادم مشکلی نیس فقط پریودم هر ماه یک هفته عقب میزنه..میشه لطفا راهنماییم کنید ک چیکار کنم تا زودتر باردار بشم؟آیا واقعا رازیانه تاثیر داره؟؟؟؟؟؟؟

سلام دوستان..من میخوام باردار بشم ۳ ماهه اقدام کردم ولی خبری نیس..پرولاکتینم طبیعیه..آزمایشم دادم مش ...

آجیِ من بعد از ۷ماه اقدام باردارشد،اون یکی آجیم هم بعداز۹ماه اقدام ،هیچ مشکلی هم نداشتن و هیچ دارویی هم مصرف نکردن،فقط استرس نداشته باش،بزن به بیخیالب یهو دیدی باردار شدی

در تاریخ۱۳۹۸/۲/۳۱بی بی چکم مثبت شدخداروشکــر😍😍😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان..من میخوام باردار بشم ۳ ماهه اقدام کردم ولی خبری نیس..پرولاکتینم طبیعیه..آزمایشم دادم مش ...

میگن وقتی پریودت عقب میافته رحمت داره آماده میشه واسه بارداری به قول مادربزرگم رحم داره جنگ بچه رو میکنه

در تاریخ۱۳۹۸/۲/۳۱بی بی چکم مثبت شدخداروشکــر😍😍😍انشالله دامن همه ی منتظرا سبز بشه😍
سلام منم ماه دوم اقدام هستم.این ماه از روز پنجم پری تا هفت روز صبح ها عرق رازیانه خوردم و عصرها عرق ...

عزیزم تاپیکت مال دوسال پیشه بارداربودی؟

خدایا شکرت شدم مامان ب توان ۲  😍😍😍برا نی نی توراهیم ی صلوات مهمونم کنید 
2728
سلام من همون ماهی که اینارو خوردم باردار شدم الان دخترم ماه دیگه یکسالش تموم میشه

منم این ماه مرتب رازیانه خوردم ۲۴ موعدم بود ده روز عقب انداختم میشه رازیانه پریودو عقب بندازه؟؟؟ ولی خیلیا میگن جلومیندازه

منم این ماه مرتب رازیانه خوردم ۲۴ موعدم بود ده روز عقب انداختم میشه رازیانه پریودو عقب بندازه؟؟؟ ولی ...

عزیزم انشالله که بارداری نه رازیانه عقب نمیندازه یه بی بی چک بزار ایشالله مثبته ولی رازیانه رو نباید زیاد میخوردی باید از روز پنجم پریودت شروع میکردی به مدت هفت روز صبح ناشتا یه استکان میخوردی و عصر هم یه استکان عرق بومادران،چون بیشتر از اون تایم تخمک گذاری رو بهم میریزه حالا ایشالله که شما الان بارداری

و خدایی که در این نزدیکی است.....
عزیزم انشالله که بارداری نه رازیانه عقب نمیندازه یه بی بی چک بزار ایشالله مثبته ولی رازیانه رو نباید ...

ممنون عزیزم من از روز ۷ پری خوردم تا ۱۴ خوبه ؟؟؟ 

2740
ممنون عزیزم من از روز ۷ پری خوردم تا ۱۴ خوبه ؟؟؟ 

حالا خوردی دیگه ولی دفعه بعد خواستی بخوری از روز پنجم به مدت هفت روز بخور که با تخمک گذاریت تداخل پیدا نکنه،بیبی چک نزاشتی؟

و خدایی که در این نزدیکی است.....
حالا خوردی دیگه ولی دفعه بعد خواستی بخوری از روز پنجم به مدت هفت روز بخور که با تخمک گذاریت تداخل پی ...

روز ۷ منفی بود هزیزم امروز  ۱۵ روز عقب انداختم ولی هنوزامیدوارم اخه برابچه اولم تاچهل روز ن تست نشون م نه ازمایش تارفتم سونو گفت بارداری یک ماه و پنج روزه

سلام منم ماه دوم اقدام هستم.این ماه از روز پنجم پری تا هفت روز صبح ها عرق رازیانه خوردم و عصرها عرق ...

سلام مرسانايي جون 

منم اين ماه دم كردم و ميخورم از روز ٥پري

خيلي خوشحالم كه خيلي ها نتيجه گرفتن ان شاءالله منم نتيجه بگيرم

سلام مرسانايي جون  منم اين ماه دم كردم و ميخورم از روز ٥پري خيلي خوشحالم كه خيلي ها نتيجه گرف ...

انشاله عزیزم چندماه اقدامی؟؟

2706