2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر زاده منم همينه غذارو تو دهنش نگه ميداره نيم ساعت اخرم ميده بيرون

خواهرم هر روز ٢ شيشه بهش سوپ ميده سوپش:

ماهيچه برنج عدس هويج اب قلم سيب زميني و... همه اينارو ميكس ميكنه با شيشه ميده

حداقلش اينهكه مواد لازم ميرسه بهش

امروز جايي هستم كه خواسته ام و فردا جايي خواهم بود كه ميخواهم....
2731
خواهر زاده منم همينه غذارو تو دهنش نگه ميداره نيم ساعت اخرم ميده بيرون خواهرم هر روز ٢ شيشه به ...

همين سوپ با يه صبحانه مقوي كه ميده باعث شده قدر وزنش بالاي نموداره

امروز جايي هستم كه خواسته ام و فردا جايي خواهم بود كه ميخواهم....

پسر من الان سیزده ماهشه من میریزم تو کاسه میزارم‌ جلوش میماله به کل هیکلش ولی همون وسطا چند لقمه هم میخوره اما زور کنم اصلا نمیخوره.منم ازاد گذاشتم.چون میخواد تو این سن تو خوردن مستقل باشه

Shina هستم.کاربری قبلیم از بین رفت😭😭

2738

منم پسرم پونزده ماهشه فقط دنبال شيره.من با كلك بهش غذا ميدم گاهي ميذارمش پاي تلويزيون خودمم كنارش طوري كه حواسش اصلا بهم نيست و داره تي وي ميبينه غذا ميذارم دهنش يه نگا ميندازه بهم منم اصلا نگاش نميكنم اونم مجبور ميشه بخوره.گاهي هم باهاش بازي ميكنم و سرش و با اسباب بازياش گرم ميكنم و بعد غذا ميذارم دهنش اگر بخواد غذا رو ببينه يا بذارمش سر سفره يه لقمه هم نميخوره همه رو تف ميكنه

اخه تا کی اینطوری بکنیم؟ منم با این کلکا بهش میدم اما دیگه خسته شدم

عزيزم توكلت به خدا باشه هميشه اينطور پيش نميره بالاخره بزرگ ميشن خودشون غذا ميخورن اينروزا هم ميشه خاطره

2706